Weet iemand of je tijdens je zwangerschap wentelteefjes mag eten? Het gaat me niet zo zeer om de kaneel, maar om het ei wat er door heen zit en wellicht niet helemaal gaar wordt?! Of wordt dat wel gewoon gaar? gr Doortje
Ik denk wel dat je dat gewoon mag eten, evt. iets langer bakken zodat het ei zeker gaar is. Voor zover ik weet mag je trouwends geen rauw ei eten i.v.m evt. samonella. Ik ben gek op zachtgekookte eieren enz maar dit moest ik van de vk echt laten staan toen ik zwanger was..
Ik dacht inderdaad ook dat je geen rauw ei mocht, aangezien je niets rauw mag hebben toch? maar goed, wel fijn te weten dat de wentelteefjes oke zijn Inmiddels al wat gegeten, dus dan ga ik er morgen van genieten! Thnx!!
Salmonella komt niet bij je baby, dus behalve dat je er zelf heel beroerd van kan worden is er geen risico aan verbonden. Je kunt dus prima een zachtgekookt ei eten.
Dit is mij idd ook altijd verteld! Rauwe eieren kun je alleen zelf goed ziek van worden, maar kan geen kwaad voor je baby!
Jullie vergeten het risico op listerose! Naar mijn weten mag een zachte dooier eventueel wel, maar rauw ei is dus wel riskant! Listeriose zwangerschap (Infectieziektebestrijding)
Ik eet geregeld een zacht gekookt eitje. Ik denk als je maar zorgt dat je lekkere verse eieren hebt je niet zo heel veel risico loopt. En wentel teefjes kun je zowiezo wel eten....die ei word verhit.
listeria zit niet in ei. listeria zit in rauwe melk en gevacumeerde vis. van rauw ei kun je zelf ziek van worden maar het kan geen kwaad voor de baby. veel site maken gebruiken van de oude lijsten het het voedings centrum deze kloppen alleen niet meer. zo staat er ook op dat je geen kaneel mag alleen is er allang gebleken dat je eerst in een keer 2 kilo kaneel op moet eten wel het uberhoubt schadelijk kunnen zin
Mijn gyn raadt toch zeer zeker rauwe ei-bereidingen (verse zelfgemaakte chocomousse, bavarois, zachtgekookt en zelfs spiegelei met lopend eigeel) af hoor! Maar wentelteefjes mag wel hoor, dan is het ei toch echt gebakken!
en zo zie je maar dat zelfs gyn's daar over verschillen want hier zeggen de gyn's dat ik het gewoon mag eten. dus ik eet lekker mijn spiegelei
Myn vk ook hoor! Hoewel we het niet over chocomousse (lekker!) of bavarois hebben gehad, zei ze heel duidelijk dat ik mijn spiegel en zachtgekookt ei'tje beter kon laten staan
Mijn vk ook. Geen rauw ei, zacht gekookt mag wel omdat het dan toch even goed verhit word. dus ook geen koekjesdeeg, helaas
Volgens mij is het vooral belangrijk dat het eiwit stevig is en mag flubberig eigeel dan wel. Nou goed, het ging over wentelteefjes geloof ik dus het is wel een tikkie OT gegaan