Ik ben nu ruim 34 weken en sinds vandaag behoorlijk misselijk... Heb tot nu toe op de hele dag nog maar 1 boterham en kiwi gegeten want meer krijg ik dr gewoon echt niet in. Als ik ga liggen voel ik me eigenlijk best wel weer goed maar zodra ik dan weer overeind zit/sta/loop krijg ik steeds van die vlagen van misselijkheid. Gelukkig geen braakneigingen maar totaaaaaaaaaaaaaaal geen eetlust! Hebben jullie hier laat in de zwangerschap ook wel eens last van gehad?
Oh, ik heb dat ook ineens sinds gister weer. Heel raar. Ben tot week 17 misselijk geweest en gehoopt dat ik er wel vanaf was, hoop niet dat dit blijft maar tijdelijk is. Sterkte!
+1 Alleen in de ochtend tot een uur of 11/12. Daarna alleen als ik heel moe ben. De eetlust is nu al twee weken véél minder. Ik kom ook niet meer aan, al heb ik aan mijn +15kg natuurlijk al wel een behoorlijke buffer Ik heb het idee dat het samenhangt met een drukke baby. Hij is nu al drie dagen een enorm feestje aan het bouwen. Soms echt uren achter elkaar. Daar raken mijn ingewanden ook flink van streek van.
Gek he. Nooit misselijk of rare eetgewoontes gehad maar sinds week 30 gewoon geen zin in eten. Vooral warme maaltijd. Bah vind niks meer lekker. Misschien idd door drukke baby of gewoon spanning nu het dichterbij komt?
Ik heb het sinds vorige week en merk dat het vnl. is als de kleine druk is of zich even lekker uitrekt. Volgens mij duwt ze daarbij behoorlijk tegen mijn maag aan, wat die misselijkheid veroorzaakt. Hetzelfde heb ik ook met mijn blaas. Dan moet ik opeens heel nodig omdat madam even lekker huishoudt in mijn buik.
Ik ben tot 16 weken misselijk geweest, daarna ging het beter. Maar de laatste week af en toe uit het niets overgeven.... Vreemd.
Hoi! Ik las toevallig vandaag op de site van mijn VK dat dit inderdaad kan en "normaal' is, weer misselijk tegen het einde van de zwangerschap. Hoop dat het tijdelijk is voor jullie, meiden! succes
ja ook hier heb ik er last van... niet elke dag maar de laatste tijd (2 weekjes) vaker. Vandaag ben ik ook nog eens een beetje grieperig.. en veel opboeren vind manlief niet zo charmant..