Hoi allen! Hier een meid van bijna 7 maanden! Sinds kort zijn we over op 3 flesjes. Ons schema is; 8 uur flesje 220cc met bambix 10.30 fruithap 200gr 13.00 1 boterham met beleg 14.30 flesje 220cc 16.00 tussendoortje 17.30 groentehap 200gr 20.00 flesje 220cc Nu wil ze niks anders erbij drinken. Af en toe neemt ze een paar slokjes. Nu is het de afgelopen week ook dat ze haar middagfles niet helemaal opdrinkt. Soms laat ze zo 100cc staan. We hebben al geprobeerd om de boterham en de fles om te ruilen, maar dat maakt niet uit.Ook dan drinkt ze hem niet leeg. Omdat ze verder eigenlijk niks drinkt vraag ik me af of ze uberhaupt wel genoeg vocht binnenkrijgt. Het lijkt me zo weinig Iemand een ideetje?
Wij hebben bijna het zelfde schema alleen hapje en tussendoortje omgedraaid. En hier krijgt ze 3 flessen van 200. Ze drinkt daarnaast wel water iets van 100 cc. Al een lauwe thee geprobeerd? water blijven aanbieden. Ik denk dat het wel goed zit, hier geen comentaar op haar schema gehad b8j het cb.
Ze moet het nog leren, water drinken.. Het is geen ramp. Als je je toch zorgen maakt, kan je wat extra vocht toevoegen bij groente en fruit, of bijvoorbeeld als tussendoortje meloen geven of een andere fruitsoort die veel vocht bevat.
Ze drinkt echt zat. Als ze alle melk opdrinkt krijgt ze 660 ml, plus nog fruit, dat mag je ook volledig meetellen als vocht. De aanbevolen hoeveelheid is 750 ml, dat haalt ze met gemak, zelfs als ze wat melk laat staan. Andere dingen drinken, meer dan een paar slokjes bedoel ik, gaat meestal pas een beetje als de melk echt minder wordt zo rond het jaar. Daarvoor hebben ze waarschijnlijk ook niet veel extra dorst.
Ze krijgt met de flessen en het fruit voldoende vocht binnen hoor! Zou het gewoon blijven aanbieden, ze gaat er straks vanzelf meer van drinken. Hier kwam dat rond de 9 maanden geloof ik.
Bedankt voor jullie reacties! Zohra, zo heb ik er niet over nagedacht idd. Je wilt het natuurlijk graag goed doen, en wordt er soms erg onzeker van. Thee probeer ik vaak, sinds gister wil ze dat ook een beetje drinken, Jippiiieee 😆