hoi, wij zijn rond aant kijken voor een andere oplossing dan de luier emmer want die van ons stinkt echt .. en we krijgen de geur er niet uit en dat terwijl we zakjes om de luier gebruiken en om de dag een nieuwe zak erin doen.. nu zag ik dat ze bij de baby-dump een goeie kope versie van de diaper chamb hebben. wie heeft er ervaring mee ? en je kunt er ook cassetes bij kopen hoeveel zitten er in zo'n cassette ? Gr Zwelgje ps .. andere tips zijn ook welkom
Hoi, wij hebben hier een diaper champ. Vind het super! En het fijne is dat je geen casettes nodig hebt! Dus gewoon een goedkoop zwart vuilniszakje/zak (ligt eraan welke grote je hebt) erin en als hij vol is kan de zak zo bij het vuilnis. Dat is ook de rede dat de Diaper champ wat duurde is dan andere luier emmers want hier hoef je dus niet van die dure cassetes bij te kopen!
hey thanks, ga meteen kijken .. maar hoe werkt dat dan ? je doet in de diaper champ een huis-tuin en keuken zak.. en dan geeft hij aan als hij vol is zonder geur of ?
diaper champ geeft niet aan dat ie vol is, dat merk je wel. En ik heb begrepen dat met het verwisselen van de zak je wel wat ruikt. En dat de 'klos' die heen en weer schuift waar je dus de luiers indoet lastig schoon te maken is. Ik heb nu de angel care emmer, moet zeggen dat ik hem wel makkelijk vind. Je hebt hem bij niet zoveel verschillende winkels. Deze werkt wel met een cassette, maar verpakt niet alle luiers per stuk. Alles gaat in 1 zak. De cassette is gewoon rond plastic, je legt onderin een knoop en duwt de luiers steeds door een klepje heen. Als ie vol is kun je de emmer openmaken en afsnijden aan een mesje wat erin zit en dan dichtknopen. Scheelt echt heel veel qua geur. Je ruikt af en toe wel wat, maar wij pakken de poepluiers extra in in zo'n geurzakje, dat scheelt.
oh ja en het voordeel is dus dat het plastic van de cassette ook bij de opening zit, dus de luier komt helemaal niet in contact met de emmer zelf.
@pinkpuma: Dat klinkt precies als de nappywrapper . Wij hebben de nappywrapper, via marktplaats. Wij gebruiken hem overigens alleen voor de poepluiers, de plasluiers gaan gewoon in de vuilnisbak. Wij zijn er erg tevreden mee. Op die manier doe je wat langer met een ring, dus vallen de kosten ook nog wel mee.
Wij gebruiken ook de nappywrapper. Bij de eerste gekregen van een kennis en nu voor de tweede er eentje bijgekocht. Wij zijn er heel blij mee, want je hebt geen vieze luchtjes meer in de kamer en ook niet bij het openen of weggooien van dat ding. Wij doen wel alle luiers erin, maar je kan inderdaad ook alleen de poepluiers erin stoppen. Zo'n ring vind ik wel prijzig, maar wij vinden het zeer de moeite waard.
Ik heb een gewone luier emmer, met deksel.. Ga ook geen wegwerpluiers gebruiken.. De poepluiers gaan linearecta in de emmer met een biotexsoppie.. Ik denk dat als ik alleen wegwerpluiers zou gebruiken ik t nut van een luieremmer waarschijnlijk niet eens zou zien en dus niet zou kopen.. na de verschoning luier direct in de container mikken.. Net als "vroeger" ?
HM, ik snap het gemak van zo'n nappy warapper wel hoor, aangezien onze kleine op zolder slaapt en wij geen container hebben. Maar ik denk dat wij toch gewoon de poepluiers meenemen naar beneden en buiten een emmertje neerzetten ofzo.
Wij hebben ook een Nappy Wrapper gekocht, maar nog niet gebruikt uiterraad! Er zaten zakjes bij, maar al die op zijn moet ik dan zo'n originele casette kopen of kun je er ook normale zakjes in doen?