Zou het kunnen

Discussie in 'Stel je vraag aan de verloskundige' gestart door Britt1, 7 aug 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Britt1

    Britt1 Fanatiek lid

    20 jun 2006
    2.046
    0
    0
    Flevoland
    Ik heb vorige maand 24 juli denk ik een vroege miskraam gehad..
    Positieve test, maar toch bloeden..

    Ik ben nu al een aantal dagen erg misselijk, maar voel verder niets.
    Had erg pijnlijke borsten voor het bloeden. Heb dat ook niet meer.
    Heel af en toe een steekje.

    Zou je toch nog zwanger kunnen zijn na zo een bloeding??
    Moet je dan wat voelen of kunnen de verschijnselen verdwenen zijn(behalve het misselijke). Weet dat alleen een test kan uitwijzen of iemand in verwachting is, maar mijn vraag is eigenlijk of het dus nog wel kan dat je zwanger zou zijn na een bloeding van 2 dagen en daarna bruinverlies..
    Was 4 weken en 5 dagen bij positieve test.

    Britt
     
  2. Britt1

    Britt1 Fanatiek lid

    20 jun 2006
    2.046
    0
    0
    Flevoland
    Ben overigens wel enorm moe...
     
  3. Lonneke

    Lonneke Actief lid

    16 jun 2006
    368
    0
    0
    Je kunt er inderdaad maar op één manier achterkomen. Toch voor de zekerheid nog een test doen. Zeg nooit nooit... We zien het wel eens dat ondanks echt ruim bloedverlies, je toch nog zwanger bent..

    Lonneke
     
  4. Britt1

    Britt1 Fanatiek lid

    20 jun 2006
    2.046
    0
    0
    Flevoland
    Nou test van etos gedaan er verscheen echt niets..
    Maar was benieuwd of het mogelijk was...

    Zijn overigens gewoon weer aan het klussen geslagen. snap alleen niet van mijn temperatuur en de ovulatie testen. Allen vanaf 2 augustus een streep zichtbaar en ook allen heel goed zichtbaar. 12e dag en 17e dag nog duidelijker. 13e temp daling, maar niet echt gestegen daarna. 36.78 36.76 en vanochtend 36.74(17e). Heb digitale ovulatie nu aangeschaft en die gaf vandaag negatief aan. Blijven gewoon lekker bezig en we zien het wel.

    Britt
     

Deel Deze Pagina