Hoi dames Momenteel 37+2 wk zwanger van ons tweede meisje <3. ons eerste dochter kwam met 38+1 en ben bij deze erg benieuwd wanneer we haar mogen vasthouden Vooral omdat ik de laatste tijd erg vermoeid ben (echt niet iets voor mij) en veel afscheiding verlies (slijmprop?/deel ervan?).. Hoeft natuurlijk nog steeds niets te betekenen maar omdat ik bij mn eerste met 38+1 al bevallen was - vraag ik me af hoelang t nu gaat duren .. hoop in ieder geval niet heel lang meer!! Bij m’n dochtertje wist ik dat ik voor mn uitgerekende datum ging bevallen - was een gevoel en die klopte .. bij deze heb ik t ook alleen durf ik er niet op te hopen.. wie o wie had (ook) voortekenen van hun naderende bevalling !?
Ik had het alleen bij mijn eerste (2e ben ik ingeleid) Had al dagen last van (voor)weeën en om 01:00 uur 's nachts verloor ik mijn slijmprop. De volgende ochtend begon de bevalling.
Ik denk dat gevoel wel veel zegt. Natuurlijk niet wetenschappelijk bewezen (blabla) , maar ik denk dat het bij vele wel een redelijke voorspelling is. Ik denk dat de natuur dat ergens ook bepaald zodat je niet te ver van huis gaat enz. Ik had het idee dat mijn baby langer zou blijven zitten. En dat was ook zo, ben pas met 41+5 bevallen.
Pff lastig hé.. Zou het ook zo graag willen weten, maar vorige keren ook niet echt voortekenen gehad. Behalve veel naar toilet kan ik me niets herinneren.. Zit nu ook met smart te wachten op een teken of gewoon op het begin van de bevalling!
Drie kids, drie keer verschillend. Bij de middelste was ik op de uitgerekende datum savonds om 20.30 teleurgesteld. Weer geen baby. VK kwam om 21.00 nog even voelen en we besloten om een nachtje te slapen in het ziekenhuis. Ze was net weg en om 21.15 1e wee en 22.31 is ze geboren
Geen voortekenen hier De uitgerekende datum kwam alleen dichterbij Alle twee de keren 's morgens wakker geworden met 'ik moet naar de WC' en toen braken mijn vliezen. Zonder voortekenen dus en na een goede nacht geslapen te hebben. Gun ik jou ook!
Oudste totaal geen tekenen. Vliezen braken 4 uur later was hij er wel 10 dagen telaat. Nu bijna uitgerekend en hoop zo op een teken en op een baby ben er helemaal klaar mee haha
Ik was vanaf 2 dagen voor de bevalling extreem moe. Kom mijn ogen niet openhouden overdag en werd echt gedwongen om te slapen. Ook vanaf 2 dagen ervoor veel naar de wc, diarree en misselijk. Ik heb me dit achteraf pas beseft.
Ja bij mijn eerste had ik idd heel erg last van nesteldrang - alles moest spik & span zijn CONTINU! Erg vermoeiend. Dit keer ben ik momenteel erg moe, ook al heb ik ‘s nachts heerlijk geslapen
Bij de 1e verloor ik 's ochtends de slijmprop. 20:30 eerste wee, 01:20 geboren. Ik was toen 39 weken zwanger. Bij de 2e werd ik gestript met 40+4, op een donderdag. Vrijdagavond braken mn vliezen. Zaterdagnacht begonnen de weeën om 02:30. 05:30 geboren. Nu 40+5 zwanger en nog geen teken van een naderende bevalling...
Ik dacht ook dat ie eerder zou komen, zo’n enorme buik! Maar die bleef tot 42 weken zitten. Dus ga daar nu van uit en alles ervoor is welkom!
Ik heb 3 keer gedacht: nou, dat wordt dan dus een inleiding, want deze baby komt echt niet... Om dan vervolgens verrast te worden door opeens begin van bevalling. Dus nee, ik kan niet zeggen dat ik voortekenen had ... Eerste gestript 41+2 wkn, en uren later opeens regelmatige weeën. Tweede wakker geworden met enkele onregelmatige weeën op 41+5 wkn, die eind van middag opeens doorzette tot het echte werk. Derde braken opeens de vliezen, 2 uur later begonnen weeën.
1e: al een paar dagen erg vaak ontlasting en toen braken mijn vliezen. 2 uur daarna begonnen de weeën. 2e: al 2 weken af en toe last van voorweeën. Hoefde niet vaker naar de wc. Toch op een avond begonnen vanuit het niets de weeën. 3e: nu sinds 2 dagen erg vaak ontlasting en ook sinds 4 dagen voorweeën. Ben erg benieuwd of dit wat zegt!
Ik ben ook zo benieuwd hoe lang het nog duurt. Af en toe rommelt het een beetje met harde buiken/voorweeen. Sinds paar dagen tintelen mijn borsten ook weer en zijn ze wat voller. Maar gisteravond en vandaag niet extra last van harde buiken. Gek idee hoor, kan nog weken duren en het kan ineens doorzetten..
Toen ik rond de 23 weken in verwachting was van onze zoon, beweerde ik dat meneer zich zou aankondigen tussen week 37 en 38....met.37,1 waren mijn vliezen gebroken en hij is geboren met 37,3 =)
Bij mij rommelde het al rond de 33 weken..ik verloor de slijmprop in delen met vlokjes bloed en vanaf 34 weken waren de voorweeen erg pijnlijk. Uiteindelijk is mijn zoon met 36 weken geboren. De dag van de bevalling heb ik een uurtje in de ochtend rustig op mijn ademhaling moeten letten omdat de voorweeen pijnlijk waren. Daarna waren ze weer weg en in de nacht braken dus opeens mijn vliezen
Ik had steeds zo tussen de 3 á 1 dag voor de bevalling dat ik “natte” onderbroeken had. Geen vruchtwater, gewoon vocht ook geen plas. Verder geen gekke dingen echt vlak van te voren.