anniek goed dat je nu toch bent gestopt ik snap wel wat je bedoeld ik hoop dat je snel zwanger zult zijn veel suc6 meid
Fijn om te horen dat jullie haar wel begrijpen. Ik moet echt serieus bekennen dat dit voor mijn riekt naar een aandacht verhaal, zoals er al eerdere "semi" verzonnen verhalen waren. Mea Culpa als ik er compleet naast zit, mijn excuses Anniek mocht het zo zijn, maar dat is mijn mening. Groetjes Juut
ieder zijn mening meid {juut} ik ben niet boos op jou hoor.... ik ken die ene naam die je aanhaald niet... Ik heb het gewoon een tikje rottig verwoord!
ik hoop dat het lukt..... maar ach heb nog tijd zat joh! lekker klussen... en hoop dat ik nu ook weer wat meer zin krijg! ... pil!
Jho Aniek, leuk dat je vriend nu toch ook enthousiast is! Misschien was dit gewoon een eye opener voor hem. Enneuh, succes hè!
Hoi! Ik hoop dat je snel zwanger wordt! En dat je vriend graag wil zien dat jij binnen 15 weken zwanger bent, het is nog altijd zo "kinderen krijg je maar neem je niet". Sorry ik moest dit even kwijt Veel succes! Liefs An