Ik zou wel op reis gaan, zodat jullie allebei je zinnen kunnen verzetten. Hij heeft dan eventjes tijd om tot zichzelf te komen en dan hebben jullie de kans niet om dingen te zeggen waarvan jullie later spijt hebben. En wie weet, staat hij daar plots toch voor je? Ik hoop voor je dat jullie er samen uit raken! Veel succes!
Terug lezen ...Het ging meer om het negeren (in mijn geval en volgens mij bedoelde Eylem dit ook) TS hoop dat hij nu normaal doet en dat jullie een goed gesprek hebben gehad!
Beetje raar om te oordelen dat ik niet zou hebben gelezen, maargoed. Ik dacht dat 'cultuurding' sloeg op hoe de ruzie was ontstaan.
Ik zit echt nog steeds met heel veel verbazing te lezen... Wat een rot situatie.. Heel veel succes ermee.. Ik blijf hem kinderachtig vinden.. Ik zou niet zo aardig zijn. Hoe bedoel je niet praten? Wel roepen dat je wilt scheiden om een rot spaarpot, maar niet praten? Ik dacht het niet.. Hier zou absoluut gepraat worden, in zijn dromen dat ie kan gaan liggen en slapen.
Na je post net gelezen te hebben, Was mijn advies van gisteren de juiste. Succes verder en gelukkig ben jij rustiger van aard dan ik zou zijn.
Deels cultuur, maar ook vaak mannen eigen om dingen op te kroppen. Mijn man is er ook zo één, al zou hij met mij wel altijd blijven praten, omdat ik dat wel van hem eis. Fijn dat het hoge woord eruit is gekomen en dat jullie hebben gepraat. Heb je eigenlijk ook gezegd dat je wel heel erg geschrokken ben van de harde woorden van hem en dat die voor jou ook heel hard aan kwamen? En dat je het toch echt wel prettiger vind als hij eerder gaat praten voordat hij gekke dingen gaat zeggen? Wellicht dat hij jou dan ook beter begrijpt en in ziet dat het ook anders kan.. Fijn dat jullie weer praten!
Zo ken je je eigen vent toch het beste. Mooi dat het er nu uit is. Hier kun je iets mee. Natuurlijk reageert hij kinderachtig, maar de gevoelens die erachter zitten komen natuurlijk niet uit het niets. Zoiets groeit en versterkt zich als je er niets mee doet. Misschien dat je hier iets mee kunt. Niet dat je echt heel veel moet veranderen ofzo, maar juist die kleine dingen kunnen het verschil maken. Zo kun je af en toe een (positieve) opmerking maken over wat hij allemaal doet voor en met je zoon. Zo'n kleine blijk van waardering kan enorm helpen als je wilt dat je man zich gewaardeerd voelt. En dat is belangrijk, want als hij zich gewaardeerd voelt kan hij trots zijn op wat hij doet en er plezier uit halen. Dat werkt voor iedereen zo, hoe jong of oud ook, man of vrouw. Het klinkt trouwens ook of hij een goede band heeft met zijn vader. Dat is fijn! Zeker als zijn vader ook achter jullie als gezin staat.
Nou dat is super, dat het hoge woord er in ieder geval uit is. Dan weet jij ook hoe of wat en dan kun je daar echt over gaan praten en ook rekening mee gaan houden. Is de lucht nu weer een beetje geklaard of is hij nog steeds nukkig?
ik sluit me hier bij aan. Wij weten alleen het verhaal vanuit TS, je weet helemaal niet wat er met ie man aan de hand is. Wauw dat jullie allemaal zo snel de koffer van je man inpakken en achter hem aan flikkeren, dan hechten jullie ook vast veel waarde aan het huwelijk. Ik denk dat de man van TS overspannen is en niet meer weet wat hij zegt, of een schreeuw om aandacht. Het huwelijk is in voor en tegenspoed.
Fijn dat jullie gepraat hebben, maar blijf met verbazing lezen dat je man daadwerkelijk flipte om jouw opmerking....
Serieus? Dreigen met scheiden etc.? Grappig dat er veel mensen hier zijn die met koffer dreigen belachelijk vinden, maar een man die conpleet uit zijn plaat gaat en dreigt met scheiddn om één opmerking doodnormaal vinden...
Ik vind dreigen met scheiden om zoiets én dreigen om de koffer te pakken allebei te absurd voor woorden.
Volgens mij vindt niemand dat doodnormaal, maar als je partner zich als een kind gedraagt is het nu eenmaal niet zo handig om je dan maar even kinderachtig op te stellen.
Ik denk dat het spaarpot verhaal de welbekende druppel was. Het is ook niet niks als je je dochter niet mag/kan zien om welke reden dan ook. Het is wel je kind! Ik denk dat hij hier veel verdriet van heeft. De spaarpot was de druppel. Je zegt zelf over zijn dochtertje word weinig gepraat, dus kropt hij zijn verdriet misschien op? Ik zou het bespreekbaar houden en levend. Het is wel zijn meisje die hij niet mag/kan zien. Sterkte samen!
Het gaat niet om die stomme spaarpot. TS zegt zelf dat haar man het idee heeft voor hun zoon, die niet zijn biologische zoon is, te moeten betalen omdat zijn biologische vader dit niet doet, terwijl hij zijn biologische dochter niet mag zien (als ik het goed begrijp allemaal). Dat lijkt mij een ingewikkelde en pittige situatie en ik vind het niet gek dat hij het daar moeilijk mee heeft. Natuurlijk had hij anders moeten reageren en niet meteen met scheiding moeten dreigen, maar ik kan een hoog gehalte aan frustratie en woede wel begrijpen.