In het begin super gevoelig tijdens de sex en snel erg doorbloed daar beneden. Nu 20 weken en sinds een week is het niet prettig als ik een orgasme heb dan voelt mijn onderbuik zo trekkerig dat het niet fijn is dan liever geen gemeenschap. Mijn eerste zwangerschap heb ik dit niet gehad herkent iemand dit.
Haaj, je kan door een orgasme een harde buik krijgen. Dan trekt je baarmoeder samen en dat is gevoelig, maar kan geen kwaad.
Heel herkenba as r. Je krijgt dan een harde buik. Je baarmoeder trekt zich samen en dat kan even gevoelig zijn. Het is overigens totaal niet erg en zelfs gezond voor je lijf. Maar ja, echt prettig ishet niet. Ik heb het gelukkig niet elke keer. Naar mijn idee is het minder pijnlijk als ik echt goed ontspannen ben, ik kan dus totaal niet ontspannen bij penetratie omdat dat bij mij ook helaas pijnlijk gevoelig is. Wij houden het dus vooral bij andere dingen De enige tip die ik dus kan geven is: probeer goed te ontspannen! Succes!
Precies wat Ukkie en angela zeggen. Een harde buik van een orgasme. Is niet gek, kan geen kwaad, maar voelt inderdaad niet prettig. Het kan een fase zijn die met een paar weken weer voorbij is.