ik moet dus pas 3 mei naar gyn en eerder bellen heeft ook geen zin want ik had het vorige week al laten verplaatsen naar week eerder. nu is vorige week al bloedverlies begonnen zie vorige vraag. maar het blijft sudderen hele dag door tot nu toe telkens met slijm een beetje dan weer bruin dan weer gewoon helder bloed het zijn hele dunne sliertjes tussen doorzichtig slijm waar kan dit van zijn en gaat dit over in een miskraam. ben heel erg onzeker. en wachten gaat wel lang duren. of gaat dit vanzelf eens over. ik heb geen buikkrampen alleen als ik voor ontlasting naar wc moet en dat had ik maandag weer wel vier keer. gister maar 1 maal gelukkig. kan het daar van komen. alvast bedankt voor het lezen.
net weer naar toilet geweest dunne waterige ontlasting en het ziet heel geel nu moet ik even kwijt dat ik geen galblaas meer heb al jaren. en na de geboorte van mijn eerste ook een te snel werkende schildklier heb gehad zou ik even langs de huisarts moeten of heb je nog tips. weet het zo echt niet meer bedenk van alles. groet jor.
Hoi Jorinda, Ik begrijp dat je je hier onzeker over voelt. Door de zwangerschap kan he tzijn dat je darmen geprikkeld zijn, en dat je daarom dunne ontlasting hebt. Het klinkt misschien heel hard maar als het mis gaat dan gaat het mis of je nu eerder of later naar de gynacoloog gaat. Vertrouw op je lichaam! Je kan ivm je stoelgang altijd naar een huisarts gaan. Ik ga voor je duimen 3 mei,Imke