Welke kleren doen jullie de kleine met dit weer aan? Ons dochter is nu bijna 8 weken en gisteren had ik gewoon lekker een zomer's pakje aan ..... zonder sokken. Toen kwam ik mijn schoonmoeder tegen en die zij dat het nou weer niet zo warm was om haar zo te kleden?
Ook geen sokken hier hoor. Een luchtig broekje en luchtig shirt. Wel met lange mouwen. En een rompertje met spagetti bandjes, lief!
Tegen mij is (meerdere malen) gezegd dat je je kindje hetzelfde moet kleden als jezelf. Nu is Mitchell nogal warmbloedig en met dit weer zweet hij zich het apezuur met een lange broek aan. Als ik hem uit de MC haal, is zijn ruggetje helemaal nat. Als haar nekje gewoon lekker behagelijk warm aan voelt, gewoon doen hoor!
Met dit warme weer laat ik Noa slapen in haar romper met korte mouwen en een lakentje eroverheen met een enkel fleecedekentje. Als we overdag niet weggaan zit ze ook gewoon in haar rompertje, lekker te tutten. Gaan we weg met dit warme weer, dan krijgt ze in elk geval iets korts aan (jurkje met korte mouwen en romper met korte mouwen of een kort broekje met een t-shirtje) Ik ga toch ook niet met lange mouwen lopen nu? pffff.....veel te warm hoor! Daarbij een zwetende baby is veel erger dan een baby die het wat kouder heeft. Ze drogen snel uit hoor, die kleintjes.
Gewoon kleden zoals jezelf + 1 extra laagje. Extra laagje is vaak het rompertje. Fenja heeft nu een driekwart broekje aan en een romper zonder mouwen en een t-shirt. wel dunne sokjes.
Vandaag een rompertje met lange mouwtjes en jurkje(bijna mouwloos), geen maillotje of sokjes, wel erg schatige schoenjes Gisteren een rompertje met korte mouwtjes en een zomers pakje (korte broek met overgooiertjes zeg maar).
Erik heeft rompertje met korte mouwen aan en een t-shirt met korte broek en dunne sokjes. Snachts alleen rompertje en lakentje eroverheen. Erik zweet ook altijd heel snel en heel veel. Maar meestal zijn zijn voetjes wel snel koud dus daarom doe ik overdag meestal wel sokjes aan en helemaal als ik met hem naar buiten ga En buiten natuurlijk ook een zonnehoedje op omdat ie in de buikdrager zit en dan zit ie met zijn koppie in de zon.
Ferron heeft vandaag een shirtje met korte mouwen aangehad met een kuitbroekje en blote voetjes. En rompertje eronder. En hij slaapt momenteel in zijn romper!
ook ik sta elke dag van; is het niet te warm... had vandaag een dun spijkerbroekje aan gedaan met een romper met lange mouwen en een kort shirtje er over heen, misschien toch iets te warm....? groetjes susanne
Ik doe daan met zulk weer lekker 's zomers kleden doe je zelf ook daan word nogal makkelijk heel warm dus nu gewoon lekker een korte broek en een shirt