Ik vind dit toch zo onbeleefd he. Zelf werk ik halve dagen, omdat ik heel slecht slaap door de zwangerschap. Ook heb ik veel rugpijn. Omdat ik tot half een werk, plan ik andere afspraken begin van de middag. Zodat ik daarna nog even kan rusten. Vorige week een afspraak om 13.00 met een schilder voor een offerte. Belt me om 13.45, dat hij het niet meer gaat redden. De vorige afspraak was al verzet. Dus ik zeg dat het dan helemaal niet meer hoeft, en opeens kan hij om 15.00 wel komen. Hele middag dus weg, niet kunnen rusten, niks. Gister afspraak met de kraamzorg, die belde na een half uur dat ze later zou komen, uiteindelijk bijna een uur te laat. En vandaag had ik om 14.00 een afspraak met de monteur van de ketel, hij moet worden bijgevuld en nagekeken. Ik zit nu dus al een uur te wachtten, terwijl ik heb moeten haasten met boodschappen doen enzo om op tijd thuis te komen. Als ik bel krijg ik een antwoordapparaat. Ik wordt hiet echt niet goed van, het lijkt wel een soort vanaf- tijd ofzo als je tegenwoordig een afspraak maakt. Is dit normaal? :x
Oh, ik herken dit precies. Heb een ontiegelijke hekel aan mensen die hun afspraken niet na komen. Als ik jou was geweest, zou ik nu lekker mijn eigen gang gaan en laat hun dan maar komen op een tijdstip dat het jou uitkomt. Maarja, zo ben ik... Is je ketel erg leeg? In de zin van dat hij niet genoeg warmte meer afgeeft enz.? Dan zou ik een ander bedrijf bellen als dat mogelijk is.
hij is echt erg leeg ja Ben bang dat hij er vandaag of morgen mee op houdt. Mijn schoonvader zou hem bijvullen maar die is in augustus plots overleden. En wij kunnen het zelf niet. Het punt is dat deze monteur de ketel zelf heeft geinstalleerd 12 jaar geleden en elk jaar heeft nagekeken, dus toen wij het huis vorig jaar kochten hebben we dezelfde monteur gebeld. En ik zou het liefst hebben dat hij hem weer na kijkt. (bijvullen kan dan inderdaad wel iemand anders doen, maar heb een onderhouds contract daar, dus nu kost het niks..) Wacht nu dus al meer dan een uur. Ben zelf altijd erg stipt..andere mensen alleen dus niet..
Een ketel bijvullen is echt heel makkelijk hoor, dat zou je zelf wel kunnen. Dan kun je deze man afbellen en er toch warm bij zitten. Even googlen en daar staat (zelfs in filmpjes) precies hoe het moet. Zoals hier dus: Waterland Installatietechniek :: CV-Ketel bijvullen - stap voor stap
Ja, vervelend he! Ik heb er ook altijd zo'n hekel aan! Zorg zelf ook dat ik altijd netjes op tijd bent, mensen kunnen ook nog wel eens andere dingen te doen hebben. Net als vorige week, wat verkocht via marktplaats, iemand zou 's morgens om 10.00u komen en wij moesten om 11.30 uur weg. Komt ie om 11.25 uur eindelijk aanzetten en was hij nog beledigd dat wij net de deur achter ons dichttrokken! Of een maand of 2 geleden: onderhoud van de geiser, ze komen tussen 8.00 en 17.00 uur! Dus ik om half 8 mijn bed uit (was nog in de tijd dat ik dat eigenlijk niet kon, omdat ik dan achter elkaar aan het overgeven was), staat ie om 16.45 uur eindelijk voor de deur. Geen boodschapje of niks durven doen, hele dag thuis gezeten, tot laat in de middag aan het overgeven, omdat ze geen ochtend of middag wilden afspreken. (meestal is het wel tussen 8.00 en 13.00 of tussen 13.00 en 17.00)
irritant is dat.. Dan je de hele middag moet wachten op iemand. En dan ook nog niet te bereiken.. Al vond ik het ook niet grappig toen om 7.15 aangebeld werd voor wat vragen, terwijl er gezegd was dat er tussen 7.30 en 8.00 met werkzaamheden in de voortuin (glasvezel aanleg) begonnen zou worden. Sta je daar in je ochtendjas voor een handvol polen
deepfreeze, nee dat is ook niet handig! Nou, eindelijk iemand gesproken,hij had morgen in zijn agenda staan. Maar dan ben ik helemaal niet thuis, dus ik weet zeker dat ik die afspraak op vandaag had gezet. Hoe dan ook,nu komt hij vrijdag.
ja super irritant... maar een ketel bijvullen kan je zelf ook hoor! Zelfs ik kan dat en ik ben echt een kluns
vind het al raar dat je een tijd krijgt bij zulk soort bedrijven meestal zeggen ze smorgens of in de middag mijn man werkt voor een bedrijf en dan is het of voor 1 uur of na 1 uur en als die mensen dan weg moeten vragen ze 06 nummer en bellen half uur van te voren. kun je ook doen voortaan dan bellen ze 20 minuutjes van te voren op dan kun jij nog ff bijkomen en ben je parraat. ik vind het zelf ook vervelend maar snap ook wel dat dingen tegen kunnen zitten mijn man rijd van amsterdam tot denhelder en ja altijd op tijd komen met verkeer en tegenslag is niet altijd mogelijk
Maar goed,hij had dus de afspraak op de verkeerde dag gezet he Hij woont hier 5 minuten vandaan rijden, dus ik denk dat hij daarom wel een gerichte tijd kan zeggen. En ik snap dat bijvullen zelf nog wel moet lukken, maar de ketel moet ook z'n jaarlijke beurt hebben, dus heb ik toch de monteur nodig.
Dat vind ik ook zo irritant van marktplaats mensen, als ik iets ga halen ben ik er op tijd. Word het later (door file ofzo) bel ik altijd even om te melden dat het later word en waarom. Ik plan ook altijd dingen tussen 1 en 2 (na mijn werk) maar zit vaak tot 4 uur te wachten als ze uberhaupt dan komen opdagen. Tegenwoordig wacht ik 30 minuten en als ik weg moet ga ik weg. Hang briefje op de deur dat ik heb gewacht maar nog andere afspraken heb.
Bij vullen is echt heel simpel, kwestie van slang aansluiten, even laten lopen en ontluchten (paar kraantjes open en dicht) Doen wij altijd zelf. Maar ja onderhoud moet ook af en toe. Heb je nu de kachel dan niet aan? brrrrr
tja die mensen zoals cv instalateurs hebben voor jou ook vaak nog mensen en als daar dan meer aan de hand is dan dat hij had ingeschat dan loopt de hele dag een beetje uit.... kunnen ze weinig aan doen lijkt me...
nou ik zou toch effe proberen hem zelf te vullen hoor. das echt niet moeilijk. en als ie droog staat ben je dalijk verder van huis. bijvullen is ok trouwens gewoon onderhoud wat je zelf moet doen. hier tenminste wel
Hij had de afspraak verkeerd opgeschreven...dus daar kan hij wel wat aan doen. En nu komt hij vrijdag, de ketel nakijken wat elk jaar moet gebeuren en gelijk bijvullen.
ken ik ja. Hier zou een tijd geleden ook een wasmachinemonteur komen om 10:00 uur. Ik vroeg mn nest uit, was er pas om 15:00 uur... wat ook zo irritant is, zijn mensen die als je een afspraak maakt zeggen "we komen tussen 09:00 uur en 15:00 uur". Dan kan je de hele dag dus niets doen.
Ja dat is helemaal irritant. Of zoals m'n moeder laatst had zou de volkshuisvesting komen tussen 0800 en 1700, komt er uiteindelijk niemand. Weg dag.. Vind het gewoon zo vreemd dat de afgelopen 3 afspraken iemand niet komt of veel te laat komt. Maar goed misschien komt het door mn hormonen dat ik er zo slecht tegen kan??