Hallo! Ik wil een suprise maken voor sinterklaas. Maar daarvoor heb ik het spel WIE IS HET? nodig. In ieder geval, ik heb de kaartjes nodig, de gezichten.... Zou iemand die het spel heeft, de kaartjes willen scannen? En dan naar mij toe willen sturen, zodat ik ze kan uitprinten en uitknippen?! Ik zou je heel blij zijn! Alvast bedankt! liefs
Komt ze nu mee Ik heb het wel, maar ligt ergens bij mijn vader en moeder op zolder Ik ben daar woensdagavond weer.....
haha, dat meen je! Nou als je het kan vinden, zal ik je eeuwig dankbaar zijn! hihihi (ja dit ben ik dus ook -> veel dingen op het laatste nippertje... )
Wel met de nadruk op ERGENS! Mocht er iemand zijn die t zo voor t grijpen heeft, dan zou dat mooi zijn!
Ja, je moet het wel zo kunnen pakken hoor! Laat anders maar zitten, niet speciaal naar gaan zoeken joh!
Nou ik heb het spel wel, maar ik heb geen scanner dus daar kom je nog niet verder mee haha.. Ik zie dat je in twente woont, ik woon ook in twente als het nou niet te ver is....Je mag me ook pb sturen hoor..
wij hebben langs de namen op de kaartjes wel nummertjes gezet. dit omdat onze dochter nog niet kan lezen, maar wel nummertjes kent. laat je nog even weten of dat iets uitmaakt?