Een clubje voor alle ( aanstaande ) mama's die van Fantasy e.d. houden Dus stap van je bezem af, zet een lekker kopje kruidenthee en kom gezellig op ons elfenbankje zitten
AAh gezellig. Is jullie huis ook beetje fantasy ingericht? Ik spaar heksen. Ik heb er ongeveer stuk of 60. En in mijn vitrinekast staan ook draken, trollen elfjes. Ik heb een creative "heksenzuster" en zij maakt echt prachtige dingen met glas en lood, zo heeft ze voor mij een pentagram gemaakt. Hebben jullie ook een altaar? Ik heb er wel altijd 1 gehad in de woonkamer. Ik wil er nu 1 buiten maken in de tuin.
Hey, wat leuk! Ik kom erbij zitten! Mijn huis is niet echt fantasy ingericht omdat manlief er niets mee heeft. Dus wij hebben een compromis gesloten. Mijn huis is voornamelijk ingericht met natuurtinten, ik heb ook heel veel planten, kruiden staan in het vensterbank! Heerlijk. Ik ben zelf al heel erg lang geïnteresseerd in fantasy (boekenkasten vol) en ik werd altijd erg aangetrokken tot wicca maar ik heb er tot een half jaar geleden nooit wat mee gedaan. Ik ben me voornamelijk aan het "inlezen" dus als iemand nog tips voor boeken heeft, heel graag Ik weet ook nog niet zo goed hoe ik er verder mee zou moeten maar die tijd komt vanzelf.
Gezellig dames Ik spaar drakenbeelden ( en wolvenbeeldjes ). Ik spaar ook stenen ( bergkristal e.d ) Gelukkig vind mijn man het ook prachtig Hij spaart paddestoelenbeeldjes en gothic spulletjes. Ik heb ook heel veel fantasyboeken. Wel een stuk of 100 geloof ik hihi Tad Williams is een van mijn favoriete schrijvers. Ook spaar ik de stripboeken reeks Elfquest Echt prachtig! Maia : ook ik ben me aan het inlezen in de Wicca. Weet ook niet precies hoe ik verder moet maar ik denk dat als de tijd er rijp voor is, ik het wel weet en er actief mee bezig ga. Heb wel een boek van Wicca. Heb even geen idee meer hoe het heet. Zal het vandeweek eens opzoeken voor je. Morgaine : nee nog geen altaar hier helaas. Komt nog wel als de tijd daar is Branden jullie ook wierook? Als het aan mij ligt brand ik elke dag wel een stokje maar mijn man vind het maar niks helaas. Hij heeft astma en kan niet tegen alle geuren. Wat is jullie favoriete geur?
zo.. dit is nou een gezellige club (die hopelijk niet gesloten gaat worden!) Hier nog een paganmama. Ik gebruik zelf heel veel uit verschillende stromingen. Voornamelijk hekserij en sjamanisme. Mijn man is ook heks, dus dat is wel erg fijn! We hebben ook allebei een altaar in de slaapkamer. Verder is ons huis ingericht met veel fantasy. De muren zijn maisgeel, gesponst met wijnrood. Dus dat ziet er al apart uit. En verder hebben we allerlei 'ouderwetse' of zwarte spullen. We hebben zo een oud indisch dressoir van meer dan 50 jaar oud. Een oude friesche hangklok.. Maar ook een groot aquarium met diepzwarte ombouw (met piranha's in het aquarium). Verder hebben we veel drakenbeelden aan de muren en op de kasten. En dan de donkergrijze draken, en niet de gekleurde draken... En we hebben veel kandelaars aan de muren, en andere fantasydingen (schilderij enzo)...
@Mamzie: dat heb ik dus ook. Ik denk dat er op een gegeven moment wel een punt komt dat ik weet wat en hoe ik verder wil. @wierrook: ik brand heel veel wierook en ook etherische oliën. Mijn favo wierook is "kaneel en kruiden" van moeders geuren van de tuinen. Die vind ik heerlijk en die gaat er hier ook altijd heel snel doorheen. @Tad Williams is de auteur waardoor ik van Fantasy ben gaan houden. Heerlijke boeken. Het lijkt me heerlijk om mijn huis fantasy te mogen inrichten maar ik snap mijn man ook wel. Hij gaat al af en toe mee naar de EFF e.d. en laat mij ook mijn gang gaan en doet af en toe een lieve poging om geïnteresseerd te zijn dus daar moet ik al heel blij mee zijn
Hai, ik kom ook gezellig een bakje kruidenthee drinken met jullie! Ik spaar hier vornamelijk eenhoorns en pegasus maar heb ook een aantal heksen staan. Gelukkig zit mn vriend ook in de fantasywereld, hij doet aan Warhammer. Dit jaar geen EFF voor ons omdat we in mei gaan trouwen en daardoor alles opsparen. Ons huis is niet echt fantasy ingericht, alles staat in vitrines. @ wierook: ik brand de laatste tijd veel japanse wierook, maar mn favoriet is toch drakenbloed van HEM. @altaar: ik had er een buiten voordat we gingen verhuizen en binnenkort ga ik weer eentje inrichten.
Ik ben ook gek op wierook vooral de geur sandelhout. Mijn favoriete boek is, nevelen van avalon daar komt ook mijn nickname vandaan Dat is boek is gewoon mijn bijbel, ik heb het denk ik wel 100x gelezen Ik leg ook tarotkaarten, ik ben daar mee begonnen ongeveer 10 jaar geleden maar leer nog steeds bij. Doen jullie ook kaarten leggen of rune steentjes etc
Dat is ook mijn favorite boek, en de boeken van Anne Rice vind ik ook geweldig. Ikzelf leg regelmatig Engelenkaarten, schrijf regelmatig in runeschrift, met name de oude futhark. Maar hou me voornamelijk bezig met de maan.
als ik een lijst met favo schrijvers moet gaan neertypen ben ik nog wel even bezig. Ik leg ook tarot en ik pendel. Verder hou ik me vooral bezig met het maken/uitzoeken/trekken van geboortehoroscopen, alleen dat heb ik al een tijdje niet gedaan.
Het loopt hier wel dood he. Zijn jullie van plan om naar de Fantasy Fair te gaan? Ik eerst niet, maar ik ga toch gezellig met m'n zussen en aanhang
Tja..en toe waren alle berichten weg. Nou ja..gelukkig heb ik net een verse lading maankoekjes gebakken en ik zet even een nieuwe pot thee op. Wie lust? Hier dus wel een EFF gangster..ik ga zaterdag!
het is allemaal weg idd, ach, gaan we gewoon weer opnieuw verder. Ik lust wel een koekje, heerlijk! Wij gaan op zondag naar de EFF. Hopelijk is het een beetje dit weer, dan is het heerlijk!
@hellen: volgens mij heb ik op internet wel eens een weblog o.i.d. van jou gelezen over de spiritualiteit/wicca e.d. waar je mee bezig bent. Kan dat? Staat me vaag iets van bij.
Hey gezellig. Mijn man en ik gaan ook zaterdag naar de EFF. Ben op dit moment net de programmering aan het printen. Nog meer zaterdag EFF gangers? Misschien kunnen we ergens op een bepaalde tijd bij een bepaalde stand afspreken?
hey hallo, was hier even niet geweest. @Hellen: ja dan heb ik je site wel eens gelezen! Vind het echt super interessant! @EFF: nee, ben een zondagsgangster helaas anders zou ik het wel gezellig vinden om af te spreken. Ik heb er wel echt super veel zin in!
Volgens mij hebben er meer geroepen dat ze naar de EFF gingen. Wij hebben gister vast ons programma uitgestippeld, zodat we ruim de tijd hebben om alles wat we willen doen ook kunnen doen. Maar als er niet meer mensen zaterdag gaan, heeft het ook niet veel zin om ergens af te spreken. Al zou dat wel leuk zijn. Ben dan nog wel niet zwanger (denk ik), maar andere zwangere vrouwen ontmoeten, die ook nog eens van fantasy houden, is natuurlijk altijd leuk. Al is het alleen maar om even gezellig te kletsen. In ieder geval vast veel plezier op de EFF Hellen. Groetjes, Gizmootje