Vanmorgen op de weegschaal gestaan. 3kg kwijt door alleen zoetigheid weg te laten Ja ik snoepte wel eens, maar wist niet dat het zoveel was. Dit ga ik nog een weekje doen, daarna begin ik met het stapje verder, meer groente op het bordje en minder aardappeltjes en pasta. Stapje voor stapje naar een nieuwe levensstijl. Muntje, probeer wat anders te vinden dat je erg lekker vindt. En ga niet met een lege maag winkelen want dan swicht je sneller voor al dat lekkers. Yaro, geniet er lekker van, van het uit eten. Genoeg gerechten die het dieet niet meteen teniet doen
Muntje, vervelend zeg! Zou idd iets proberen te zoeken wat je ook heel lekker vind en gezond is. Wishtobe, 3kg in 1 week??? Wow! Goed bezig zeg. Hier gaat het nog steeds goed. Geen drang om iets anders te eten ofzo. Vanavond weer naar de sportschool. Weer even 1,5 uur bikkelen.
Goed bezig Kuki! Hier het sporten verplaatst naar morgen. Vriend kwam erg slecht terug van de fysio dus nu thuis gebleven.
Ik had vanavond geen puf om te gaan hard lopen. Bankhangen was heerlijk Ik sta wel een beetje stil, val momenteel niet af, terwijl ik echt niet zondig. ik heb het gevoel dat mijn lijf zich na 3-4 weken diëten al heeft ingesteld om minder calorieën binnen te krijgen, er gebeurt niks meer, grrrrrr!
kuki, goed zo! Astrid, probeer eens je lichaam te meten met cm. soms gaat er kwa gewicht niks af maar wel cm! Hier gisteren avond ook hardgelopen en het totale programma ( whahah 20 min....) vol gemaakt, maar ben wel trots dat het gelukt is en vanaf nu wordt het beter zegt ze haha.
Goedemorgen! Hier was de weegschaal in ieder geval lief. In 2 dagen 800 gram eraf. Ik maak van vrijdag mijn officiele weegdag. Ben maandag begonnen maar door vaak slecht drinken in het weekend hou ik meestal vocht vast op maandag. Bah moet toch zeggen dat kwark als ontbijt mij niet echt aanstaat. Misschien toch over op yoghurt.
Astrid, idd centimeters meten wil nog wel eens helpen het verschil te zien. Doedel, goed bezig geweest gisteren.
Yaro, wat is er mis met kwark? Als het aan de smaak ligt, wat fruit er door doet wonderen. Maar wat goed, 800gr in twee dagen! Volhouden!
Ja met fruit vind ik het heerlijk hoor. Maar mag niet teveel fruit en ik vind fruit zo'n handig tussendoortje. Nu ook yoghurt erbij gehaald. Kan ik desnoods om en om doen. Ik ben nu aan het lunchen. Salade met tomaat, champignons, kipfilet en een klein beetje 'dressing' van mayo met een beetje ketjap.
Yaro, bedankt voor je welkom. Wat eten jullie voor tussendoortjes? Ik ben vrij vandaag en heb dan echt de neiging om te snaaien. 2 dropjes en klein paaseitje op🙈. Ook bij lunchen met brood gaat die bloedsuiker omhoog. Vandaag 2 speltboterhammen op met kipfilet en tomaat geroosterd, en bakje komkommer/tomaat/augurk. Hoe variëren jullie met de lunch?
Meis, waarschijnlijk heb je er bij mij niet zoveel aan want ik let op koolhydraten en niet op vet. Hier eet ik fruit, kaas, noten oid. Als je op vet let kan je wellicht rijstewafels of de variant met spelt (speltwafels), crackers met mager beleg. Lunch heb ik gisteren gebakken eieren met spitskool en kipfilet gehad. En nu salade. Als je echt veel trek hebt wellicht een plak ontbijtkoek? Geeft geleidelijk energie en zit je als het goed is langer vol van.
Dank je. Ik eet vaak in de ochtend yoghurt met fruit of noten Als tussendoor komkommer/rijswafels/dadels/fruit En lunch paar keer per week salade gevarieerd met avocsdo/ei/tonijn/ En maak ook wel 1 keer per week een omelet. Ik probeer dus ook wel op koolhydraten te letten. Maar niet heel streng. Ben een beetje inspiratieloos. Wat goed joh dat je al zoveel kwijt bent💪
Dat lijken mij prima gerechten toch? Dank je trouwens. Over die 15 kilo heb ik wel 8 maanden gedaan met veel schommelen. Maar mijn doel is totaal op -30 te zitten voor het eind van het jaar.
Ja, denk het hoor ook. Nou hartstikke goed hoor. 8 maanden vind ik echt snel. Sport je er dan bij? Komt vast goed😀 M'n man is in 4 jaar tijd bijna 30kg afgevallen. Dmv eetpatroon omgooien en echt geen dieet. En ook wel 2/3 per week fitness. En ookal sport hij nu even niet, blijft het eraf en valt hij alsnog langzaam af. Hij wilt nog wel 15 kg. Super trots. Als je nu foto's ziet van toen, is het niet voor te stellen.
Ja ik sport ook. In het begin wel 4x per week maar dat lukt nu niet meer met mijn zoontje. Maar probeer minimaal 2x per week te gaan. In de dipjes zoals ik hiervoor had kwam ik gelukkig ook niet aan. Of max 1kg en dan bleef ik schommelen rondom het gewicht wat ik zat. Hopelijk blijft dat zo.
Ik heb zojuist toch nog maar even de hardloopschoenen ondergebonden en ben gaan hardlopen. 6,9 km met een hagelbui op de kop!
Ik zie hier regelmatig griekse yoghurt voorbij komen met fruit en noten maar wat voor fruit en noten gebruiken jullie en hoeveel van alles en hoeveel griekse yoghurt? Ik ben flink afgevallen en ben nu al een half jaar op mijn gewicht maar ben weleens op zoek naar wat variatie en niet altijd brood en krackers en ik ben dol op Griekse yoghurt.