Ik vraag me weleens af hoeveel calorien ik nu eet op een dag maar ben te lui om het uit te rekenen haha.
Ik vertrouw op het puntenaantal wat ik krijg van ww en ik durf niet te gokken hoeveel het is. Ik denk misschien 14-1500? Ach als ik me ooit eens verveel...
Hallo, Mag ik me hier ook melden? Ik heb ernstig overgewicht, een slechte cyclus en ik ga volgend jaar trouwen. In een ideale wereld zou ik 60 kg moeten afvallen. Maar mijn doel is 30 kg, en daarna zien we wel verder. Momenteel ben ik al/pas 4.7 kg kwijt en moet er nog een +- 25 kg kwijt voor juni volgend jaar! Groetjes.
Tuurlijk! Gezellig! Ik moet ook veel hoor, totaal 40 en nu nog 25 dus we zullen elkaar nog lang tegenkomen.
Wat is het hier weer stil vandaag zeg! Ik heb als avondeten lekker patat met een kaassouffle en een frikadel op. Heb heerlijk zitten smullen!
Ik heb helaas net weer veel te veel gegeten met de lunch Gister een slechte dag gehad want ik heb gehoord dat ik ontslagen ben dus niet snoepen gaat slecht hier nu Wie heeft er tips om gezond te snoepen?
Rijstewafel met een smaakje? ALs je echt snoep bedoelt kan ik je niet helpen want ik ben meer van het hartige (op chocolade na dan)
Ik "snoep" me kapot in komkommers. Ik zou niet weten wat gezond snoepen kan zijn. Bah, morgen is mijn vriend jarig. Dat wordt groot feest en veel taart. Zie er nu al tegenop! En dan niet bah omdat hij jarig is, maar bah voor de (vr)eetfestijnen.
Ja komkommers en rijstwafels heb ik nu ook op mijn lijstje, en peentjes Maar dat komt op een gegeven moment mijn neus een beetje uit En ik blijf die snoepbehoefte hebben dus ik moet wel iets vinden hehehe
Zoooo even laten weten dat ik nog leef Wil morgen de zoveelste poging gaan wagen om te gaan afvallen! En dan met WW hoop dat het wat word en dat ik wat aan punten aantal kan komen! Verder afgelopen week lekker genoten van de laatste vakantieweek vandaar dat ik er zo weinig was!
Takhen dan eet je toch gewoon wat je wilt eten aan snoep? Ik eet ook chocolade en chips elke dag hoor. Alleen niet veel en ik pas m'n punten erop aan. Daarom plan ik het dus ook in. Mama Rianne heb je lekker genoten van je vakantie?
Huiboobee sterkte met de verjaardag. Ik hoop dat het goed gaat. Patroeschka hoe gaat het met jou? Het is zo stil aan jou kant? Hier alles lekker. Weeg nu 89 dus totaal 16 kilo kwijt. Ik ga proberen maar eens per week e wegen vanaf nu.
Nou ja was meer omdat manlief ook nog 2 weken had! Ik werk niet dus heb eigenlijk elke dag wel vakantie maar dan is het wel lekker als hij thuis is Morgen Lukas weer naar school gaat naar groep 2 en Jurre voor het eerst naar de peuters *slik*
lieve meiden mag ik mee doen? Ik moet zowiezo wel 28 kilo afvallen, maar ik ben al blij als ik de 18 kilo haal! Ik moet voor me gezondheid echt afvallen, merk nu lichamelijk ook dat ik te zwaar ben dus het moet NU echt gebeuren! Ik ga vanaf maandag beginnen met het eerste boek van sonja bakker! Al eerder een goede ervaring mee gehad dus wil er nu ook weer helemaal voor gaan! Heb overigens ook een grote wens voor een 4e wondertje maar dat is alleen maar mogelijk als ik afval en een gezond eetpatroon aanneem anders is het voor me gezondheid niet veilig.......... heel veel succes meiden, zet hem op! Ik hoop dat de kilo's er af gaan vliegen!
Tuurlijk mag je meedoen! Gezellig hoor. Ik ken het vele moeten afvallen helaas. Moet nu nog 24 kilo....
@Muppet1604. Het is verschrikkelijk slecht gegaan. Niet gesnoept, maar om de 1 of andere manier ben ik 2.5 kg zwaarder. Ik denk dat het vocht is, zoute soep, maar ik voel me zo naar. Nieuwe week, nieuwe ronde blablabla. We gaan er weer voor!!
Ik heb echt zin om af te vallen, maar zie er ook tegenop omdat het om heel veel kilo's gaat! En de komende tijd hebben we enorm veel verjaardagen tot de kerst, dus het word echt een uitdaging, maar ik ga hem graag aan! Ik MOET echt afvallen nu voor het te ver gaat! Ik hoop samen met jullie vele kilo's te mogen kwijt raken!
Shania Naomi dan moet je kleine dolen voor jezelf stellen. Kijk per 5 kilo verder. Dan is het ook wat haalbaarder voor jezelf. En idd nieuwe week nieuwe kansen! Ik voel dat ik een baaldag ga krijgen. Zit niet lekker in m'n vel en ben doodmoe. En ik kom maar niet van die moeheid af helaas hoeveel ik ook slaap.