Zit nu op 9dpo of 10dpo iedergeval vorige week donderdag positieve ovulatie gehad dus ik ga maar uit van dat hij vrijdag gesprongen is. Ik heb bijna nergens last van op wat hoofdpijn en moe zijn na ( maar is natuurlijk een drukke week ) Maar sinds vanochtend een vreemd gevoel in mijn onderbuik het lijkt niet echt op menstruatie pijn maar een beetje trekkend gevoel net moest ik hoesten toen werd het gevoel heftiger niet echt pijnlijk meer irritant. Nou herken ik dat niet van mijn vorige cyclussen dus vroeg mij af herkennen jullie het?
Ik heb alle kwaaltjes meegemaakt toen ik wel en niet zwanger was. Het kan bij een zwangerschap horen maar ook bij een normale cyclus.
Hoi Bloem, Ik hoop het voor je, maar hier zegt het helaas niets. Ik heb het voordat mijn menstruatie begint, heb weleens het idee dat mijn baarmoeder zich dan al samentrekt en de ellende weer begint.. Hopelijk is het bij jou een voorbode van goed nieuws, je kan er niets van zeggen!
Nee.. we gaan er maar van uit dat het niet raak is maar het kwam deze maand niet bekend voor het is nu ook weer weg trouwens we zien het wel