Ik heb het laatst gepast. Ik vond het model van het broekje erg laag. Ik hou daar niet van dus voor mij is de badkleding van sapph niets. De maat viel volgens mij wel goed.
o dat valt dan af voor mij, ik heb een ks gehad en het hangt nog steeds een beetje. jammer dat er wel met een grote omvang rekening word gehouden en dan niet met de rest van het figuur hihihi
Toevallig heb ik net een bikini gekocht van Sapph. Ik vond het broekje wel erg klein vallen (of komt dat omdat ik groei? ). En hij zit inderdaad erg laag.
ik heb de badkleding aangehad en het zat mij veeeeel te krap, voelde me net een gepropte worst en heb maat 38, de lingerie bevalt me wel uitstekend!
De broekjes van de badmode vind ik inderdaad ook klein en laag uitvallen. Heb er overigens wel een bikini van en vind hem verder wel fijn zitten.
thnx voor de reacties, heb toch maar voor een sexy badpak gekozen. In de zin van een sexy modelletje hahaha