Hahaha, ik zag m laatst bij Graham Norton idd, is echt hilarisch vind ik... (ik zou wel door de grond kunnen zakken als mn kind zo'n tekening zou maken...)
Een goedkope kip wordt in 6 weken tijd opgefokt tot het lichaam van een volwassen volgroeide kip. komt van stichting wakker dier, eet zelf zo goed als geen vlees, vond hem wel pakken.
Toen mijn beste vriend overleed ben ik gelijk naar het huis van zijn ouders (tevens mijn schoonouders) gegaan. Er waren inmiddels al wat meer familie leden aangekomen. Na een tijdje werd mijn svader door zijn zus gebeld... Ze stond in de file dus ze zouden er wat later zijn. Waarop mijn svader zegt; doe maar rustig aan, hij loopt nu toch niet meer weg! Hij begon hard te lachen, waardoor iedereen mee ging doen. Het maakte het iig even iets minder pijnlijk op dat moment.
Mijn opa is al 40 jaar dood maar we gaan nog regelmatig naar zijn graf. Zo ook op z'n verjaardag afgelopen september. Staat m'n oma (81) al haar gebedjes op te fluisteren, roep ik ineens.. "Nou, gezellig is ook anders. Had ie niet voor koffie en taart kenne zorgen??" Oma pieste bijna in d'r broek midden op de begraafplaats Dat was nou precies wat m'n opa ook gezegd zou hebben!!
Van de week hadden net te horen gekregen dat ons kindje niet meer leefde en ik was gigantisch aan het huilen ik loop weg en struikel. Eerste wat mijn vriend zegt "meis bezeer je niet" waarop ik antwoord "nouja een miskraam kan ik toch niet meer krijgen" Beetje galgenhumor maar het helpt ons wel erdoorheen...
De man van mijn vriendin laatst... "als bevallen écht pijn had gedaan, hadden mannen wel kinderen kunnen krijgen". ai,ai lol
Heb echt hardop zitten lachen!!! Die sushi en ook die 4e: To change centimeters into meters you.... take out centi Geweldig!!!!!!!!!!!!!
Hahaha, ja echt super grappig nr. 15 vind ik ook zo briljant; tekent hij/zij een olifant op de ramp en geeft als antwoord: nee. er zit een olifant in de weg!
Buffy vs Edward: Twilight Remixed -- [original version] - YouTube de moeite waard al zeg ik het zelf hahha