Hoi dames,. Ik ben nu zwanger van mijn tweede kindje. Bij de eerste had ik zwdiabetes. Nu heb ik een gtt om te kijken hoe het nu staat met de suikers. Mijn nuchtere waarde was 6.6, volgens de laborant was het goed maar ik dacht dat hij nuchter onder de 5.3 moest zijn? Nu 2 uur wachten maar ik hb er een hard hoofd in! Ben nog maar 11 weekjes en wil eigenlijk liever niet gaan spuiten..
toen ik voor de ogtt moest werdt ik na een uur ineens helemaaaal neit lekker, maar een halfuurtje later was ik daar weer overheen en daarna was alles goed (en kreeg ik giga honger!) sterkte nog ffies
Ja dank je wel, de waardes moesten natuurlijk nog aan de gyn doorgegeven worden. Dus ik verwacht wel dat ik gebeld word binnenkort.. Morgen even de dieetiste inschakelen, misschien kunnen we goed dieet samenstellen. En de insuline nog even voorkomen.. Net na het eten zelf geprikt en toen was hij 5.6 dus toch weer heel netjes.
Morgen naar de gyn voor alle uitslagen, ben benieuwd. Zelf af en toe mijn waardes gecontrleerd en die waren gewoon goed..
Hoe was het bij de gyn, hopelijk kunne ze het met een dieet goed houden. Want boven de 9 is wel hoog.
Dank je wel voor je reactie, ik ben doorverwezen daar de diabetes vpk en zou deze week gebeld worden voor een afspraak. Als ik thuis mijn waardes meet zijn ze eigenlijk keurig..