Ik trap er elk jaar weer in en elk jaar win ik niks of hooguit 10 euro. Maar de spanning blijft leuk en wij hebben zoiets; haal je geen lot dan win je sowieso niks. Dus blijf het vast elk jaar weer kopen! Ik hoop dit jaar op de elektrische mini, ik vind dat zoo'n leuke auto Dus wie heeft nog meer een lot? En heb je wel eens meer dan 5 euro gewonnen?
Ik heb een half lot gekregen, ik weet niet wat er te winnen valt, behalve de 30 miljoen. Maar een halve mini lijkt me wel wat
Ja zeker traditie ieder jaar. Maximaal 10 euro gewonnen. Mijn tante heeft een keer 200 euro gewonnen en blijkbaar hebben de ouders van mijn oma in de jaren 30 een loterij gewonnen en daarmee hun huis gekocht voor 6000 gulden dat je toen überhaupt een huis kon kopen voor die prijs haha
Ik heb ook weer een heel lot gekocht. De laatste jaren niks gewonnen, zal nu wel niet anders zijn vrees ik.
1 hele lot, gewoon voor de fun. Verwachten er niks van maar goed.... we zullen zien straks ze hebben de trekking al gedaan maar komt pas 00:00 online
Mijn broer en ik krijgen sinds een paar jaar steeds samen een lot van mijn ouders, dus elk een half lot met hetzelfde nummer. Ik geef niks om loterijen.
Hier ook 4 halve loten en man heeft 1 hele gehaald. Maar gelet op wat we de afgelopen jaren aan meevallers hebben gekregen moeten we het hebben van erfenissen. Deze maand wat erfenis gekregen en volgend jaar meer.
Mijn man heeft een half lot gekregen. Bijna elk jaar hebben we wel een half lot. Tot nu hoogstens 20 euro gewonnen geloof ik.
Ja hier 2 halve loten. Nooit meer gewonnen als een tientje haha. Maar heb voor het eerst nu 2 andere eindcijfers. Dus wie weet.