ik ben nu wel benieuwd hoe je het hebt aangepakt ts. en is het nog onderwerp van het kringgesprek geweest maandag?
Ik zou wel zeggen dat jullie aan het knuffelen waren, maar dan op een hele speciale manier, voor mama's en papa's. Ik zou het dan ook gewoon 'vrijen' ofzo noemen. Maar misschien denk ik er te simpel over, mijn dochter is nog niet op die leeftijd.
Trouwens, ik heb zelf mijn ouders regelmatig 'betrapt'. Maar ik wist al vrij vroeg wat het was, (goed voorgelicht, gewoon van klein af aan, op het niveau waarop we dan zaten als kind). Tja, dan deed ik de deur weer dicht en ging wat anders doen, daar heb ik dus nooit zo'n last van gehad, ik denk mede door de goede voorlichting
ik wist ook al heel jong wat mijn ouders deden. ik heb mezelf voorgelicht. ik was ontzettend leergierig en mijn ouders heel gesloten dus zocht ik het in de bieb op. elke week ging op gezette tijden het rode licht aan in de slaapkamer, en dan kwam eerst mijn moeder naar boven een tijdje later mijn vader en dan kreeg je altijd dezelfde soort geluiden, tjah.......... ik vond het beurtelings weerzinwekkend en beschamend en dan weer hilarisch dat ze echt dachten dat wij het niet doorhadden. de volgende ochtend lag er dan ook altijd zo'n nylon gevalletje naast het bed. ik ben van de eerlijke voorlichting maar wel van een zekere discretie. je kan dat gevalletje best even opbergen vind ik.
vind het toch wel humor. mijn ouders deden het gewoon niet en ik weet dat wij als kinderen heel blij waren met die wetenschap whahahah.. nog steeds! (wil me er ook absoluut geen voorstelling van maken!) Ik weet van een vriendin dat ze thuis wel heel open er over waren en die wist ook altijd precies hoe laat t was (net zo iets als het rode licht wat voorganger zei) en die was daar toch niet zo blij mee en misschien krijg ik nu het hele forum over me heen.. Ik hoop dat we voor mijn kids net zo discreet kunnen zijn en dat zij ook niks merken. En als we dan toch betrapt zouden worden zou ik me denk net zo voelen als TS maar idd dan toch op een kinderlijke wijze de info geven waar behoefte aan is. en niet meer
Ik geloof dat ze geen kring gesprek hebben op school dus gelukkig is het niet besproken maar miss heeft me dochter er toch iets over verteld dat weet ik niet. Ze heeft het er nog 1x over gehad en toen heb ik haar uitgelegd dat grote mensen die veel van elkaar houden en getrouwd zijn dit soort dingen doen maar dat het alleen voor grote mensen is. Dit was voor haar blijkbaar genoeg uitleg ( godzijdank ) want ze heeft er niet meer over. Ondertussen heeft me man een deurhaak gemaakt zodat ze de kamer niet meer zomaar kan binnen komen.
Ik heb niet alles in dit topic gelezen, maar deze vind ik errug grappig! Ik kan me zo voorstellen dat onze oudste ook zoiets zou zeggen... Het is natuurlijk heel iets anders, maar hij ging gigantisch over de rooie toen hij zijn pasgeboren zusje voor het eerst aan mijn borst zag drinken: neeee, niet doen!! niet mama happen!! Dus ja, wat zou hij roepen als hij ons bezig zou zien.... TS: ik kan me voorstellen dat je er erg van geschrokken bent. Probeer haar vragen eenvoudig te beantwoorden, en kijk maar of ze dan nog doorvraagt. Als ze dat doet, vind ik een boekje ook een goed idee. wel speciaal voor haar leeftijdsgroep geschreven.
Ik zat me net te bedeneken,...hoeveel kinderen zien hun ouders bezig en gaan snel weer terug naar bed?? Zo had ik het er met een vriendin van me over,....zij had haar moeder vroeger een keer horen kreunen en dacht dat ze pijn had,....eenmaal op de kamer had ze zoiets gehad van,....ik ga maar weer naar bed,...ouders hebben er niks van gemerkt Ook zij zegt er geen trauma van te hebben,...maar bij het idee dat ze het gezien heeft, griezelt ze nu nog,...whoehahahahahaha. Ik denk wel dat discretie geboden is,...hahahahaha. Al is dat niet iets waar je meteen aan denkt in het heetst van de stijd
Mijn zoon toen drie heeft ons ook wel eens betrapt. En ja in 2009 raakte ik zwanger hoe leg je dat een 8 jarige uit die zijn niet meer van gisteren net zo iets. Hier ook van ja papa mama zijn lief voor elkaar en zo komen er kindjes en dit is een condoom die heb ik ondertussen laten zien wat dat was ect ect. Hij is nu op een leeftijd als we het over sexuwelevoorlichtinghebben hij aan mijn lippen hangt van nieuwsgierigheid en zo hoord het ook te zijn. Vertellen waar ze aantoe zijn qua leeftijd. Mijn ouders heb ik trouwens ook wel eens betrapt haha.
moest er gewoon even aan denken dat ik het erger zou vinden als mn (schoon)ouders me zouden betrappen nu doen wij het gewoon ook als daniel er bij is, die snapt het toch nog niet en gaat gewoon lekker zn eigen gang