Ik heb heel erg last van scheerirritatie. Iemand had toen een topic geopend met een wondermiddel. Alleen kan dit topic niet meer vinden. Weet iemand nog wat dat was. Je kon het kopen op de site van dat spul zelf maar ook bij bijvoorbleed drogistrij.net Wie o wie weet wat het was of kan een link plaatsen van het topic. Alvast heel erg bedankt.
Ik denk dat je het volgende product bedoeld; (kan het topic ook even niet vinden, maar herinner me hem nog wel, omdat ik benieuwd was naar dit product) Informatie PFB Vanish Als het goed is verkopen ze bij de DA drogist. En anders even googlen op de naam..
Overigens helpt bij het beste tegen irritatie om m'n haren weg te halen met ontharingscreme. PFB Vanish heb ik nog steeds niet uitgeprobeerd
stop stop ik heb precies het zelfde gehad heel erg dat ik alles open krabte van de jeuk enz. ga naar de kruidvat bij de scheerspullen ligt een roze verpakking met een klein flesje olie als je onder de douche staat op je hand een paar druppels en uitsmeren op been gewoon lekker scheren ik doe altijd met douche kop ffies scheermesje goed schoonmaken onder het scheren want olie wasje er niet snel af daarna hoef je niet eens je benen in te smeren ik heb echt NOOIT geen last meer gehad het is echt super spul