Sinds kort weet onze dochter wat een scheetje is, en ze vindt het zelf enorm grappig . Ik vond het ook komisch, maar daardoor doet ze het nu zo'n 5x op een dag... 'Mama, scheetje'! En dan gaan de billen omhoog, en ja hoor, weer een scheetje. Van het weekend zelfs in bad. De bubbeltjes die omhoog kwamen, maakten het nog grappiger . Hoe grappig het ook is, ik heb toch liever dat ze het wat minder doet. Kan ik dit het beste negeren? Zeggen dat het niet mag voelt verkeerd, want natuurlijk kan het zijn dat je een scheetje moet laten. Misschien als ik er niet op reageer, dat de lol er af is? Of moet ik me hier totaaaaaaal niet druk over maken .
Ik zou me op deze leeftijd er nog niet druk om maken. Met een jaar of 3.5 zou ik wel proberen te vertellen dat als er visite is of wij op visite zijn dat ze de scheetjes op de wc moet laten. Maar dan nog kan je niet verwachten dat het altijd lukt of dat ze het al echt begrijpen. Scheetjes laten doen ze nou eenmaal niet expres. Maar dat het geluid en gevoel uit hun komt is toch een ontdekking en grappig (voor de kids)
Het is hartstikke gezond om gewoon scheetjes te laten. Die lucht moet er gewoon uit, anders krijgt ze buikpijn. Lekker laten gaan dus...
Mijn dochter vindt zelf ook vaak grappig...ik geef er niet te veel aandacht aan. Het is de natuur. Van de week was ze bij m'n schoonouders en doe hadden gezegd dat scheetjes laten stout is. Ze was daar heel verdrietig van. Echt sneu.
Onze dochter mag echt wel scheetjes laten hoor... Ze is nu 3 jaar oud Als je het op houd krijg je pijn in je buik
Wij leren de kinderen dat je er niets aan kunt doen maar dat het niet netjes is het in gezelschap te doen en je dus even naar de gang oid moet lopen. En als het toch per ongeluk gebeurt zeg je pardon
Met deze leeftijd zou ik me er nog niet druk om maken. Rond een jaar of 3,5 leer ik ze wel dat het niet zo netjes is.
Mijn dochter 2,3 vindt haar eigen scheetjes hilarisch! En dat mag ze hoor. Ze weet wel dat als er andere mensen om haar heen zijn het niet netjes is. Nu zegt ze als ze een poepje laat bij anderen; Perron! (Pardon) Dat vinden andere mensen weer grappig en laat ze er nog meer... Tja.
Wij lachen er hier hartelijk om. Ze is nog klein. Dat sommige dingen niet netjes zijn kan ze later wel leren.
Dat het niet altijd even netjes is dat leren we dr vanzelf wel. Nu vind zei (en wij ) het nu super grappig en ze laat er echt wel meer dan 5. Zei en dr papa kunnen hele wedstrijdjes houden! HAHAHAHAHA Echt mijn kind is een scheet tot en met, ze zit denk ik vol lucht ofzo
Vanochtend nog hard gelachen met dochter van 3 omdat ze in bad scheetjes liet. Ze ontdekte dat het ging bubbelen... We hebben haar wel geleerd dat als je een scheetje laat je pardon moet zeggen en dat lukt meestal wel. Lijkt me voldoende voor deze leeftijd. Verder gewoon negeren dat ze er zo lollig om doet, gaat vanzelf over.