Hoeveel flesen krijgen jullie kindjes van rond een jaar? Hier nog zeker 2 (pap, halve fles en volle avondfles van 180 die ze wisselend leeg drinkt, afhankelijk van hoe laat ze gegeten heeft), waren er niet lang geleden nog 3. Ben me af aan het vragen of een fles om 22 uur nog wat toe zou voegen voor haar slaap. Ze slaapt van 19 - 6 en nog twee slaapjes overdag van 9-11 en van 13:30-16:30/17:00 uur. groetjes en fijne feestdagen
Rond een jaar waren het 2 flessen, 1 papfles 's ochtends en 1 fles melk voor bedtijd. Late avondfles kreeg hij toen allang niet meer. Vanaf 14 maanden ben ik 's ochtends brood gaan geven dus toen alleen nog flesje melk voor het slapen gaan. Daarmee ben ik gestopt toen hij ongeveer 1,5 was.
Met een jaar kreeg ie alleen nog flesje van 120/4 voor het slapen gaan en deze kreeg ie tot de nutrilon op was...
Hier kreeg ze nog 2x per dag een beker melk: 1x bij ontbijt en 1x voor het slapen gaan. Soms nog in de fles, maar meestal in een (tuit)beker! Totaal 300cc per dag ongeveer...
Hier 2 en een halve fles. Waarom ?ik wil geen afscheid nemen van mijn baby. S'ochtends omdat het ons momentje is, hij is geen knuffelaar. S'middags ben ik aan het afbouwen, geef hem dan ook gewone halfvolle melk ipv babymelk. Ik wilde een laatste pak kopen maar nu waren er 2 voor 10 euro bij de etos,...tja die heb ik gekocht En s'avonds krijgt hij nog pap. Hij slaapt zo goed nu en ik werk s'avonds. Hij slaapt nu meestal tot ongeveer 8u en de laatste 2 weken heeft hij al 3 keer tot 9u geslapen wat ik wel leuk vind omdat ik soms tot 02u werkte dus ik durf die fles nog niet goed te laten vervallen. Maar hij is vanzelf aan het minderen merk ik nu.
Hier is ons vanwege eczeem de gewone melk nog afgeraden. Eerst even kijken hoe de crèmebehandeling aanslaat (lijkt goed te gaan). De reden dat ze hier nog zeker twee flessen heeft is puur omdat ze zelf die behoefte nog sterk aangeeft. Ze eet verder wel brood, warm eten, fruit en drinkt slokjes water uit een beker. Maar met name door die flessen komt ze aan genoeg vocht.
ik ben met 13 maanden gestopt, omdat toen de pak leeg was hij vond het ook altijd erg lekker maar drinkt net zo goed gewone melk en water en sap. dus t scheelt ons enorm in de kosten en hij komt niets te kort. en ik ben toen ook gestopt met de fles, de poedermelk kreeg hij altijd nog uit de fles, nu uit een tuit beker half volle melk. hij kwam ook nooit knuffelen buiten zn fles momenten om en nu komt ie wel vaak even (10 sec) bij me zitten en knuffelen en een kus geven.
Hier 3x opvolgmelk totaal 400cc. Waarom: hij drinkt heel slecht iets anders en ik wil dat hij genoeg vocht binnen krijgt. Van opvolgmelk mogen ze wel meer dan 300cc (gewone melk(produkten) max 300cc) Sinds gisteren alleen s'avonds een fles (150 + 5) en voor de rest de melk in de pap en s'middags de tuitbeker. Het gevoel van nog even die fles erin houden ken ik wel,even nog een beetje baby blijven
hier geen fles meer..ze is nu bijna 14 maanden. 2x melk uit een bekertje en veder vullen we der zuivel aan met ander eten
Sinds deze week alleen nog de ochtend fles. 180 cc 6x nutrilon + 2 lepels bambix, dat is haar ontbijt. Haar flesje voor het slapen, rond half 7, is er nu af. Het gaat gelukkig goed. Als ze rond de 1,5 is hoop ik helemaal klaar te zijn met de flesjes.