Extra laten drinken

Discussie in 'Voeding' gestart door Vogelinnetje, 21 apr 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    3 nov 2009
    7.225
    6.671
    113
    Damien is nu 9,5 maand en ivm de warmte willen we hem extra vocht aanbieden. Hij drinkt echter niet veel dan, niet uit een open beker, tuitbeker of fles. Water, diksap, thee, maakt niet uit. Hij moet blijkbaar nog aan het idee van iets anders dan melk wennen. Iemand tips hoe ik dit het beste kan aanpakken?
     
  2. adi

    adi Niet meer actief

    Vindt hij fruit lekker?
    Je kunt hem met dit weer extra waterige fruit geven, een bakje meloen, druifjes enz.
    Hier zijn ze daar dol op, en krijgen daarmee ook veel vocht binnen.
     
  3. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Hier een meisje die een slechte drinker is. Haar melk drinkt ze vaak wel op, maar van ander drinken moet ze maar weinig hebben. Ik bied nu ook alleen sappig fruit aan, dus bijv. geen banaan. Als hij zijn flessen altijd goed leegdrinkt kan je ook 10cc extra water in de fles doen. Krijgt ie toch ook wat extra's binnen.
     
  4. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    3 nov 2009
    7.225
    6.671
    113
    O dat kan natuurlijk ook. Heb wel een fruitetertje ja: gisteren heeft hij een halve galiameloen op. Misschien ook wat vaker soep geven.
     
  5. cowgirl80

    cowgirl80 VIP lid

    28 jul 2010
    7.998
    6.748
    113
    zuid-holland zuid
    mijn zoontje dronk ook geen sap, maar op het kdv hebben ze uitgevonden dat hij het warm wel lekker vind...
    Nu heeft hij vandaag met dit warme weer lekker warm sap op :)
     
  6. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Fruit inderdaad, of zelf ijsjes voor hem maken, van fruithap of sap.
     
  7. Elena22

    Elena22 VIP lid

    10 feb 2010
    8.110
    1.795
    113
    Kraamverzorgende
    - Extra water aan z'n flesjes toevoegen.
    - Fruit met veel vocht aanbieden (watermeloenen zijn weer te koop!)
    - Waterijsjes aanbieden.
    - Mischien als jij voor jezelf een grote kan limonade of ijsthee maakt dat hij het dan wel wilt omdat jij het ook drinkt?
    - Aan een manderijntje/sinaasappeltje laten sabbelen?

    Succes ermee! Mijn mannetje is gelukkig dol op water.
     
  8. Elena22

    Elena22 VIP lid

    10 feb 2010
    8.110
    1.795
    113
    Kraamverzorgende
    Of een lekkere smoothie voor hem maken?
     
  9. debq

    debq Fanatiek lid

    10 mrt 2010
    3.797
    761
    113
    Miss is je kindje er nog een beetje jong voor, maar Quincy drinkt ook altijd heel erg slecht en vind het nu wel helemaal leuk om uit een pakje (met rietje) te drinken. Ze drinkt dan veel meer als normaal. Miss. kun je dat proberen.
     
  10. Sensea

    Sensea Niet meer actief

    toen onze jongste zo jong was deed ik de flessen voller met water en water bij het warme eten en de pap.
     
  11. Vogelinnetje

    Vogelinnetje VIP lid

    3 nov 2009
    7.225
    6.671
    113
    Ik lees dat er dus genoeg opties zijn! Hij heeft vandaag een klein waterijsje van de AH helemaal op. Morgen ga ik watermeloen halen.
     

Deel Deze Pagina