Zwanger en lust nu geen vlees meer...

Discussie in 'Stel je vraag aan de voedingskundige' gestart door Ananas89, 29 jun 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Ananas89

    Ananas89 Fanatiek lid

    31 mei 2010
    1.188
    0
    0
    Beste Eveline,

    Het onderwerp zegt het al een beetje: ik ben momenteel ruim 8 weken zwanger en sinds 3 weken vind ik niets viezer dan vlees.
    Is dit erg voor mijn ongeboren kindje? Want eet nu niet echt iets om het te vervangen, zou ook niet weten wat ik ervoor in de plaats zou moeten eten? Ik probeer het wel elke avond een klein stukje maar kom niet ver. Ik vind het dan belangrijker om zonder te kokhalzen mijn aardappels en groente op te eten. (en daarna zit ik ook eigenlijk wel vol)
    Graag je antwoord en eventuele tips hiervoor!

    Alvast erg bedankt.
    Groetjes Ananas
     
  2. Friso

    Friso Voedingsdeskundige

    1 sep 2009
    5.654
    0
    0
    Hallo,

    Vegetarisch eten tijdens de zwangerschap is geen probleem. Zonder vlees en/of vis op het menu is het erg belangrijk erop te letten dat er wel voldoende B-vitamines en ijzer gegeten wordt. B-vitamines zitten vooral in volkorenproducten, aardappelen, peulvruchten, eieren en zuivelproducten. Zet deze producten daarom regelmatig op het menu.

    Groeten Eveline
     

Deel Deze Pagina