Wat een heerlijk topic Ik heb dubbel gelegen! Dit is echt zoiets waar ik me ook druk over kan maken. Ik ga proberen van onder alles netjes verzorgd te hebben op het moment supreme, maar ik zie mezelf niet op het laatste moment nog onder de douche stappen om de laatste stoppeltjes weg te halen
Ik werk in de kraamzorg maar kijk er echt van op dat sommige vrouwen zich in de kraamweek gaan scheren. Ik had wel wat anders aan m'n hoofd en durfde het ook niet vanwege m'n knip. En in een week tijd is het toch geen compleet oerwoud? Voor de bevalling vond ik het wel fijn. Qua make up maakte ik me er ook niet druk om, had al een dikke kop door de zwangerschap dus veel beter werd het toch niet.
Ik ken er nog een, heb ook helemaal dubbel gelegen hahaha, mijn man heeft mij geschoren voor me bevalling, en idd ook aan de verloskundige de vraag gesteld Verder maakte het me allemaal niet zoveel uit, als ik dan nu ook de filmpjes en fotos zie denk ik mijn god een make upje had geen kwaad gekund Wie weet dat ik er aan denk bij de volgende.
Toen mijn buik zo in de weg zat, dat scheren niet meer wou. Heeft vriendlief dat voor me gedaan ! Was wel heel erg eng in het begin moet ik zeggen, maar ik heb echt een vrees voor haar op die plek. Op de uitgerekende datum heeft vriend het ook nog even bijgetrimt .
Jee, ik voel me een beetje een freak als ik dit topic lees hoor! Ik heb alles ook zo goed en kwaad als het ging met die buik kort en 'in model' gehouden, maar echt alles wegscheren leek mij juist met een naderende bevalling niet zo handig, ik was veel te bang voor jeuk en irritaties, en dat is wel het laatste wat je er in je kraamweek nog bij wil hebben! En de vk heeft hier niets weg hoeven scheren voor het hechten hoor! Ik heb ook erg gelachen om de dames die met make up op naar bed gingen! :-D Ik draag normaal altijd make up, maar tijdens en va de bevalling en in de kraamweek heb ik daar niets eens bij stil gestaan! Pas toen er andere visite dan hechte familie ging komen ben ik weer gaan make uppen. En ik moet zeggen dat ik het er meestal zsm weer afhaalde, vond het niet zo fris dat die rommel in contact met get tere frisse babyhuidje kon komen Overigens zie ik er als ik met make up ga slapen 's ochtends uit als een verlopen pandabeer!
Mijn buik zit erg in de weg en kan neit meer bij. Maar als ik scheer krijg ik altijd bultjes en gaat het jeuken. Dus ben van plan om alles te laten harsen. Rond mijn 36ste week. Is ook fijn voor na de bevalling, gaat al het bloed niet meer zo kleven