Hai allemaal, Mijn vliezen zijn donderdagmorgen geknapt, maar ik bijna tot geen weeën en als ik ze heb zijn ze enorm onregelmatig. Als er veder vandaag dus niets gebeurd gaan ze me morgenvroeg inleiden. Nu is mijn vraag wie heeft hier ervaring mee? Hoe lang duurde het en dat soort dingen. Aub geen hoor verhalen, ik vind het al spannend zat . Liefs ilona
Ik had dat.. Mn vliezen waren dinsdag op woensdagnacht gebroken maar ik verloor amper vruchtwater. Ze kwamen er donderdag pas achter en ben toen vrijdag ingeleid. Ik moet zeggen dat het bij mij alles meeviel. Ik had (gelukkig) al 3 cm ontsluiting dus kreeg gelijk weeen opwekkers. Als je geen ontsluiting hebt, krijg je eerst een gel. Dit moet 4u blijven zitten en dan hopen dat je een paar cm ontsluiting hebt. Bij 3 cm krijg je dan weeen opwekkers. Mijn bevalling heeft 7.5 uur geduurd dus was erg snel! Qua heftigheid weet ik niet of het verschilt als je uit jezelf weeen krijgt want het was mijn eerste bevalling. Heb ook een ruggenprik gehad en kijk met een goed gevoel terug op de bevalling. Hoop voor je dat je ook al wat ontsluiting hebt, dat scheelt iig die 4u wachten met gel. Jullie zullen wel 24u in t zkh moeten blijven ivm kans op infectie. Succes iig!
hier stond afgelopen zondag een inleiding in de planning. Hoefde alleen niet want konden mijn vliezen breken. Maar ook mijn weeën werden niet krachtiger. Dus hup aan de opwekkers. Ik had ondertussen ook al een pca pomp dus was meer stoned dan dat ik de weeen voelde.. Laat het over je heen komen. Iedereen heeft andere ervaringen.
Mijn vliezen waren vrijdag om 23.30 uur gebroken. Ik kreeg toen ook geen weeën. Onze dochter had in het vruchtwater gepoept dus ik ben gelijk de volgende ochtend ingeleid. Om 7.30 uur hebben ze een infuus gezet met weeën opwekkers. Geen gel terwijl ik ook geen ontsluiting had. Ik kreeg gelijk hele erge rugweeën die ik met geen mogelijkheid op kon vangen. Rond 11 uur heb ik een ruggenprik gekregen en daarna ging het heel snel. Onze dochter is om 12.30 uur geboren. Ik vond het wel heftig maar kijk er met een goed gevoel op terug. De ruggenprik was echt een verademing.
2 keer gebroken vliezen zonder weeën. 1ste keer na 4 dagen ingeleid. Half 12 infuus er in en om 16.15 is zoonlief geboren. 2de keer was met 34 weken. Na een week ingeleid half 9 infuus. 12.30 geboren. Van de 6 kids 5 keer ingeleid. Geen enkel probleem mee gehad. Laat het over je heen komen. Ontspan dan gaat de ontsluiting sneller en hoe je het ook wendt of keert met of zonder infuus de weeën moeten komen krachtig en met snelle regelmaat anders gebeurd er niets.... Fijne bevalling
Komt goed! Ik ben ook ingeleid, ik had al wel 3cm ontsluiting. Met weeënopwekkers heeft m'n bevalling totaal 6,5 uur geduurd. Succes! Zet hem op, het is voor een goed doel
Hier gebroken vliezen op zaterdag met 36.4. Op 36.6 eigen weeën die niet genoeg deden. woensdags op 37.0 om 5.00 opgestaan en me klaar gemaakt voor de verlos. Om 7.00 eerste controle. moest wachten op de gyn. 8.00 aan de opwekkers, ik had al 2 cm ontsluiting. Om 9.30 op 4 cm, ik verging van de pijn, Remifentanil gekregen zodat ik kon gaan ontspannen. 10.00 eerste perswee en uitdrijving laatste vruchtwater. 10.20 was zoonlief er. Alles is zo snel gegaan, zeker de tweede helft dat ik het bijna geen bevalling kan noemen. maar ik teken er voor Heel veel succes, hoe beter je ontspant, hoe sneller het ontsluiten gaat. Je kunt het!
Eerste gebroken vliezen geen weeen bij 36.3 ik kreeg diezelfde dag nog wee opwekkers, Tweede gebroken vliezen bij 36.5 geen weeen en ook diezelfde dag wee opwekkers Derde ingeleid dmv vliezen breken en wee opwekkers bij 37.0 Vierde ging volledig spontaan en geen gebroken vliezen en weeen die niet stopten Ik kan je beloven dat die bevallingen met wee opwekkers mij 10 keer beter bevielen !! Ik had gek genoeg toen veel minder pijn tot 6 cm Heb ik niets gevoeld en vanaf 6cm tot geboorte dat ik de weeen wel voelde was max een uur. Vierde die ik zonder deed voelde ik de weeen bij 3 cm al, en bleef ik de hele dag van 11.00 tot 18.15 op 6 cm hangen met been rug en lies weeen, toen braken mijn vliezen en om 18.30 mocht ik persen Doe mij die ingeleide bevallingen maar !!
Ik bij de eerste, ik had een hoge vliesscheur maar geen weeen..ik moest ook de volgendevdag ingeleid worden. Ik kwam in een weeenstorm terecht maar ze was er wel binnen 3 uur. Succes!!!
Ik ben donderdag avond toch zelf weeën gaan krijgen. Maar de ontsluiting zetten te weinig door helaas, dus ze hebben ondanks dat wel aan de weeën opkwekens gezet. En gisteren zijn we de troste ouders geworden van onze kleine man mats! Liefs Ps lief dat je er nog naar vroeg
Dank je wel , moet nog even me banger veranderen nog zie ik hihi. Eerlijk gezecht viel het mij persoonlijk wel tegen. Ben in het totaal 16uur bezig geweest en het viel me zwaar maar ja we hebben er een mooi mannetje voor en dat verzacht veel hoor