Wie weet het? Op het CB vertelde ze mij dat kindjes die geboren zijn met grijs/blauwe ogen vrijwel nooit bruine ogen krijgen. Ik spot toch echt bruine vlekjes in de blauwe ogen van mijn zoontje die er eerst niet zaten. Wordt dit bruin? Ben gewoon nieuwsgierig, wie weet meer?
ik begreep dat alle kinderen bij de geboorte blauwe ogen hebben, en dat het later pas veranderd... kan nog heellaat veranderen. even afwachten dus.
hier ook een meiske met grijs blauwe ogen, ook met ienimieni bruine spikkeltjes. Ik weet niet of het bruin word, ik denk het niet. Mijn oudste dochter had ook blauwe ogen toen ze werd geboren en met een dag of 8 kleurden ze al naar bruin. Bij de jongste waren ze blauw en verkleurden ze naar grijsblauw met bruinige spikkeltjes ik vind het wel mooi
Ja, ik vind het ook best mooi, zoals het nu is. Mijn oudste had bij geboorte donkerblauw, nu iets lichter, wel blauw gebleven. Maar bij zijn broertje ben ik benieuwd of het toch niet bruin gaat worden, was erg verbaasd over wat ze op het CB zeiden Die spikkeltjes vind ik ook wel mooi stiekem hoor!
Ja hoor, dat kan volgens mij best. Ik heb echt het idee dat het bij die kleintjes nog alle kanten op kan! Mijn dochter is nu 1 en heeft nog steeds grijsblauwe ogen. Denk dat het nu wel zo zal blijven. Mijn zoontje had rond die leeftijd al bruine ogen volgens mij.
Hier had ze ook grijs, groene ogen. Nu worden ze dus lichtbruin, ben benieuwd wat het uiteindelijk wordt? Tot wanneer veranderen ze eigenlijk?
Mijn dochter is geboren met grijs/blauwe ogen daarna werden zo groen tot een maand of 6 en daarna bruin.
Mijn dochter is geboren met hele donkere ogen, absoluut niet grijs/blauw. Ze is ook een half bloedje. Nu worden de ogen wel iets lichter bruin.