Ik vroeg me af of meerderen hier last van hebben. Ervan afgezien dat ik nog steeds soms misselijk ben, veel maagzuur en andere maagklachten heb ongeacht wat ik eet, verdraag ik ook een aantal voedingsmiddelen niet meer. Als ik iets eet waar melk in zit (vla, yoghurt, kaas etc) krijg ik een heel erg opgezwollen gevoel in mijn maag, heel veel lucht. Van vettig eten word ik misselijk na een tijdje, ligt enorm zwaar op de maag en ik blijf het maar proeven. Erg zoete producten voel ik me ook niet lekker na als ik het eet. Wie heeft dit ook (gehad)? En ging het weer over na de bevalling? Ik begrijp er niets van, mijn verloskundige vond het ook best raar... Ik heb vaak zo'n zin in een lekker patatje, lekere koek of chips! maar doe het toch maar niet.
Hoi Maka, Hier ook intolerantie voor zoetigheid... Wat zou ik graag weer lekker wat chocola nemen of ander snoepgoed... maar ik moet me beperken tot snacken van evergreens. Zoet beleg, zelfs geen pindakaas meer wat ik normaal dagelijks at Ook gekookte groenten hou ik niet binnen en sla. Veel lucht krijg ik van koolzuurhoudende dranken, omdat ik sap te zoet vind en geen koffie en thee meer lust beperk ik me nu tot water en melk. Tja, ik heb begrepen dat het na de bevalling geleidelijk aan weer goed komt als je hormoonhuishouding weer een beetje 'normaal' wordt. 't is nu wel wat eentoning maar helaas niks aan te doen. groetjes, vrouw 27
Heb het ook wel een tijdje gehad dat ik me bij bepaalde voedingsmiddelen niet goed voelde. Niet echt misselijk of zo, maar ongemakkelijk. Was met 12 weken weg
O, nou ben gelukkig niet de enige dus! Wel vreemd dat ik een tijdje wel alles redelijk goed kon eten en nu dus niet meer..Tot 12 weken werd ik overal misselijk van, daarna kon ik dus wel best veel weer eten en nu niet meer. Nou ja, gelukkig hoef ik nog maar 13 weekjes. Ik herken dat ja, ik 'snack' met volkorentoastjes met kipfilet, hoera! En ik drink ook alleen maar water eigenlijk, omdat ik me na thee ook niet meer lekker voel.