Tips voor leuk bungalowpark?

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door Roos12, 20 sep 2015.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Roos12

    Roos12 Fanatiek lid

    4 jan 2015
    1.725
    809
    113
    In november gaan wij een weekje op vakantie met onze 2 kleine kinderen. Ik ben nog op zoek naar een leuk park.
    Mijn vereisten zijn: Een leuk zwembad voor kinderen, een indoor speelgelegenheid, een oven en vaatwasser in het huisje.
    Land van Bartje is ons heel goed bevallen, maar daar is de indoor speeltuin wel erg klein en in november kan het natuurlijk flink regenen. Bij de Lommerbergen waren de faciliteiten super, maar de huisjes wat sober.
    Hebben jullie misschien nog leuke tips?
     
  2. Mamanama

    Mamanama Fanatiek lid

    10 apr 2009
    4.080
    65
    48
    Zoetermeer
    Ik ben fan van Center Parcs, maar vanwege de prijzen is Landal soms leuker. Wij hebben genoten op de Hellendoornse Berg. Klein zwembad, maar met leuke glijbaan en super peutergedeelte. Leuke speelzolder en grote buiten speeltuin.
     
  3. Wen86

    Wen86 Fanatiek lid

    12 apr 2011
    2.165
    178
    63
    Landak rabbit hill
     
  4. tammiepammie

    tammiepammie Actief lid

    24 sep 2012
    167
    8
    18
    NULL
    NULL
    Centerparcs erperheide in belgie erg leuk zwembad met peuterbad, kinderboerderij en een grote indoornspeeltuin echt een aanrader!
     
  5. maansneeuw

    maansneeuw VIP lid

    14 nov 2011
    9.867
    992
    113
    Verslaafd aan namen zoeken
    Nederland
    #5 maansneeuw, 20 sep 2015
    Laatst bewerkt: 20 sep 2015
    Ik ben fan van Landal haha, waarschijnlijk omdat ik er als kind ieder jaar met mijn ouders naar op vakantie ging. Dat was toen op de Miggelenberg, maar die heeft geen indoorspeelplaats. Vond het toch een prachtpark haha, heuvels en bos en skelters en zwembad, ik vond het 't einde.

    Anyway, deze parken hebben in elk geval wel indoorspeelparadijzen:

    Hof van Saksen (Drenthe) - super gaaf (design-)zwembad (ook voor mensen van buiten het park te bezoeken) met veel waterattracties (o.a. wildwaterbaan, onderwaterscooters, glijbanen, wedstrijdbaden en whirlpools) + een heel groot indoorspeelparadijs (> 1.000 m²) (ook voor mensen van buiten het park te bezoeken) + trampolinehal, bowlingbanen, airtrampoline, FootGolf, een klimtoren, speel-/sportvelden, speeltuin(en), een strandspeeltuin met kabelbaan, kanomogelijkheden, vismogelijkheden en een waterspeelplaats
    Accommodatietype voor 4 personen: 4CK, 4C, 4CE, 4B, 4L en 4ELW hebben vaatwasser en combimagnetron of magnetron met oven (geen 'echte' oven dus)

    Hoog Vaals (Limburg) - mooi overdekt zwembad met apart kleuter- en peuterbad en 50-meter lange waterglijbaan + groot indoorspeelparadijs + bowlingbanen, airhockey, midgetgolfbaan, tafeltennistafel, speeltuinen, dierenweide, visvijver, openluchttheater, airtrampoline, duikmogelijkheden
    Accommodatietype voor 4 personen: 4J en 4L hebben vaatwasser en combimagnetron of magnetron met oven (geen 'echte' oven dus) en 4C heeft alleen vaatwasser en magnetron

    Rabbit Hill (Gelderland) - overdekt zwembad met apart kleuterbad en diverse waterattracties dat enkel toegankelijk is voor parkgasten + groot indoorspeelparadijs + en openluchtzwembad met een apart kleuterbad + kinderscooterbaan, speeltuinen, dierenweide, konijnenheuvel, openluchttheater
    Accommodatietype voor 4 personen: 4C, 4CM en 4L hebben vaatwasser en combimagnetron of magnetron met oven (geen 'echte' oven dus) en 4B heeft alleen vaatwasser en magnetron
     
  6. maansneeuw

    maansneeuw VIP lid

    14 nov 2011
    9.867
    992
    113
    Verslaafd aan namen zoeken
    Nederland
    #6 maansneeuw, 20 sep 2015
    Laatst bewerkt: 20 sep 2015
    Dat zijn wat mij betreft de drie toppers voor met kinderen :) Veel faciliteiten voor kinderen van alle leeftijden én hun ouders en mooie frisse accommodaties.

    Verder nog met indoorspeelparadijs:

    Het Vennenbos (Noord-Brabant) - subtropisch waterparadijs met golfslagbad, glijbaan met sterrenhemel en lichtjes, waterval, kinderbaden, bubbelbaden, kruidenbad, bruis-/bubbelbad, buitenbad, Sprüdelbad en ligweide + groot Puk & Pelle indoorspeelparadijs + bowlingbanen, spelotheek, Bollo Club, midgetgolfbanen, tafeltennistafel, fietscrossbaan, handboogschieten (10+), speeltuinen, trampolines, kinderboerderij met een grote speeltuin, trekvlot, waterfietsen en een doolhof met uitkijktoren
    Accommodaties: zowel 4BM, 4BKM, 5CM, 6DM1 als 6DM2 hebben alleen een magnetron en dus geen oven en geen vaatwasser. Pas vanaf 8 personen (8C, 8EM, 10FM) zit er een vaatwasser bij maar nog altijd geen oven (of combimagnetron). De huisjes van dit park voldoen dus allemaal niet aan jullie eisen.

    Aelderholt (Drenthe) - overdekt zwembad met apart kleuterbad, diverse waterattracties en een 60 m lange reuze waterglijbaan + groot indoorspeelparadijs met kleine rodelbaan + ballenbak, Bollo Club, bowlingbanen, scooterbaan, springkussen, visvijver, dierenweide, speeltuintjes, sport- en speelveld
    [Let op dat het zwembad hier buiten de schoolvakanties van maandag t/m donderdag van 16.00 tot 19.00 uur deels niet toegankelijk is vanwege zwemlessen]
    Accommodatietype voor 4 personen: types 4L en 4U hebben een combimagnetron of magnetron met oven (dus geen 'echte' oven) en een vaatwasmachine.
    Types 4B en 4D hebben enkel een magnetron (dus geen combimagnetron of oven) en geen vaatwasser.

    Coldenhove (Gelderland) - overdekt zwembad met apart kinderbad en diverse waterattracties + groot indoorspeelparadijs met diverse glijbanen, klim- en klauterattracties, een mini scooterbaan en Maxi LEGO + geitenweide, bowlingbanen, midgetgolfbaan, speeltuinen, springkussen, klimwand, boogschietbaan (8+), Bollo Club, skelterbouwhoek, poolbiljart en diverse speelautomaten
    Accommodatietype voor 4 personen: 4A, 4C en 4L hebben een combimagnetron of magnetron met oven (dus geen 'echte' oven) en een vaatwasmachine.
    Type 4B heeft wel een vaatwasmachine maar enkel een simpele magnetron (dus geen combimagnetron of oven)

    Landgoed 't Loo (Gelderland) - overdekt zwembad met stroomversnelling, apart kinderbad met kinderglijbaan en zonnebank + nieuwe indoorspeelplaats + kinderspeelplaats + vrijstaande bungalows + grote recreatieplas met strand en zonneweide + tokkelbaan, bowlingbanen, poolbiljart, amusementshal, Bollo Club, midgetgolfbaan, tafeltennistafel, nostalgische speelgoedboerderij met diverse kinderactiviteiten en een speeleiland met o.a. een pontje en een airtrampoline op het strand.
    Accommodatietype voor 4 personen: 4LK en 4L hebben een combimagnetron of magnetron met oven (dus geen 'echte' oven) en een vaatwasmachine.
    Type 4B heeft wel een vaatwasmachine maar enkel een simpele magnetron (dus geen combimagnetron of oven)
    Alleen type 12EL (dus voor 12 personen) heeft zowel een oven als een vaatwasser (en ook nog een combimagnetron daarbij).


    # # #

    Landal Rabbit Hill heeft trouwens ook stacaravans en type 6MH (officieel dus voor zes personen) heeft wel een oven en een magnetron maar dan weer geen vaatwasser ;)
     
  7. Madeliefje06

    Madeliefje06 VIP lid

    26 mrt 2015
    11.872
    5.110
    113
    Ook een fan van Landal hier ;)
    Rabbit Hill, Coldenhoven, Landgoed 't Loo, Hoog Vaals en het Vennenbos, zeker aanraders.
    Hoog Vaals en Rabbit Hill zeker favoriet voor kinderen
     
  8. Hopeforyou

    Hopeforyou Actief lid

    30 jul 2013
    491
    0
    16
    Hof van Saksen (Drenthe) - super gaaf (design-)zwembad (ook voor mensen van buiten het park te bezoeken) met veel waterattracties (o.a. wildwaterbaan, onderwaterscooters, glijbanen, wedstrijdbaden en whirlpools) + een heel groot indoorspeelparadijs (> 1.000 m²) (ook voor mensen van buiten het park te bezoeken) + trampolinehal, bowlingbanen, airtrampoline, FootGolf, een klimtoren, speel-/sportvelden, speeltuin(en), een strandspeeltuin met kabelbaan, kanomogelijkheden, vismogelijkheden en een waterspeelplaats
    Accommodatietype voor 4 personen: 4CK, 4C, 4CE, 4B, 4L en 4ELW hebben vaatwasser en combimagnetron of magnetron met oven (geen 'echte' oven dus)

    Dit!
    Wij zijn op dit moment nog heerlijk in huisje 434 aan het genieten van een week luieren. (Morgen helaas naar huis)
    Ik geef het nummer van het huisje aan omdat je op de site voor een kleine bijdrage, volgens mij 8,50 euro zelf je huisje kan kiezen en of het rookvrij en diervrij moet zijn.
    Maar dus ook welk huisjesnummer je wilt.
    Wij hebben een 4CE huisje dacht ik, het is 4 tot 6 persoons, 3 slaapkamers, 6 bedden, wij nog wel kinderbedje erbij natuurlijk, grote badkamer met toilet, bad en douche apart, traphekje boven, beneden nog een toilet, grote hal, grote woonkamer met loungebank, grote 6peroons eettafel en een keuken met vaatwasser, 4 pitsgaskookplaat en een combimagnetron. Geen echte oven dus, maar voldoet prima.

    Leuk mooi zwembad met 2 peuterbadjes, een dieper bad van 1.40 en een wedstrijdbad en een wildwaterbaan (niet gebruikt maar wel groot dacht ik)

    Speelparadijs even doorheen gelopen, (kleine van ons is dan nog net niet zelfstandig/groot genoeg) maar daar was ook genoeg te doen. Knutsel en allerlei doe clubjes, bowlingbaan, fietsverhuur.

    Echt wel genoeg te doen, op een half uurtje zit je van dierentuin emmen.

    Oh, en het huisje waar wij zitten, zat aan een meer, wel heel mooi om op uit te kijken.
     
  9. Roos12

    Roos12 Fanatiek lid

    4 jan 2015
    1.725
    809
    113
    Wow, bedankt voor de tips!! Ik ga snel kijken :)
     
  10. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.191
    35.885
    113
    Rabbit Hill, Landal "t Loo en Coldenhove, zeker aanraders. Zelf kiezen wij wel altijd voor de vernieuwde huisjes.
     
  11. Mamakuh85

    Mamakuh85 Actief lid

    11 jan 2013
    474
    0
    0
    Center parks het heijderbos of huttenheugte...
    Heijderbos heeft een jungle doom super leuk!
    Bij de huttenheugte heb hè Plopsaland ook erg leuk als je daar een week kaart bij koopt kun je daar onbeperkt binnen..

    Via deze site heb je 50% korting

    Exclusief Ouders van Nu aanbod | Center Parcs
     
  12. Liefdeis

    Liefdeis Fanatiek lid

    2 sep 2011
    1.012
    1
    38
    Hilversum
    Hof van Saksen is inderdaad heel erg mooi!

    Domein de schatberg is ook erg leuk, wel oppassen dat je een nieuw huisje hebt, en het zwembad is wat sober!
     
  13. channe

    channe Fanatiek lid

    4 aug 2012
    1.147
    70
    48
    NULL
    Hier nu een weekje in hof van saksen. Erg mooi park en veel leuke activiteiten worden gedaan. Vandaag met dochtertje tuinpotje verven.
    Zwembad prima, leuk peuterbadje met 2 glijbaantjes en ballen.
    En 1 met waterfonteintjes. Wedstrijdbad, ander zwemgedeelte met matjes. Dan nog 2 bubbelbaden en een wildwaterbaan. Ik vind het zelf niet zo gezellig als Cp zwembad bb Heijderbos, maar de huisjes daarentegen zijn hier veeeel mooier en luxer.
    Hier ook een 4 ce huisje trouwens.
     
  14. Roos12

    Roos12 Fanatiek lid

    4 jan 2015
    1.725
    809
    113
    Het wordt Hof van Saksen!
     
  15. An79

    An79 Fanatiek lid

    8 jun 2015
    1.092
    575
    113
    De Leistert!! Superhuisjes, leuk zwembad, binnenspeeltuin grenzend aan restaurant. Echt top!!
     

Deel Deze Pagina