Hier goed geslapen. M’n dochter kwam om 7 uur uit bed. Die ging naar beneden om een appel te halen en heeft er niet aan gedacht. M’n zoon kwam om kwart over 7 uit bed, normale tijd, maar vroeg er direct naar.
Mijn zoon was om 7.30 wakker en kroop lekker bij ons in bed. Toen ik het zat was om in bed te liggen heb ik hem maar even ingeseind dat er misschien wel iets in zijn schoen kon zitten
Om 08:00 wakker Omdat de sint gister aan kwam alleen deze x op zaterdag gezet de volgende keren op vrijdag avond. Er zat in : 1 chocomunt en chocomuis Klein sintje Sprookjesboekje De wolf en de 7 geiten Twisty pet
01.30 uur Ze hadden de schoen gezet voordat we op visite gingen bij onze beste vrienden. Piet moest (heel toevallig) nog even snel naar de wc toen de kids al in de auto zaten. Het gezichtje van onze oudste sprak boekdelen toen we vannacht binnen kwamen. Beide kwamen met slaapoogjes binnen wandelen en stonden vol ongeloof te kijken naar de pepernoten die op de grond lagen.. Ozosnel had maar 1 grote hap uit de appel gegeten en zwarte piet had een boekje bij de openhaard zitten lezen Ik vond het zo geweldig om die koppies zo te zien.
Ehmmm 9 uur... Beide... Zoon niet helemaal fit, dus wel een paar keer wakker geweest vannacht/vroeg in de morgen. Ze hadden erin; een zakje in de vorm van een 500 euro biljet met spekjes erin, een klein geluidsspelletje van de action
Ik weet het niet precies, volgens zoon stond er een 6 op de klok Maar wij hebben alleen gehoord dat hij ging plassen en kwam daarna bij ons liggen. Om 8 uur werden we wakker en heb ik zoon maar gevraagd hoe al die chocolade rond zn mond kwam.
Jongste 6.00u, maar ze heeft nog tot 7.30u bij ons in bed gelegen voor ze ging kijken. Oudste 9.00u, maar die wist al wat er in zat, omdat ze het er zelf in had gedaan (voor allebei een sleutelhanger en chocolade muis). Ze geloven overigens allebei niet meer.
Ik had verwacht 6 uur wakker te worden geblerd, maar niets was minder waar. De jongste (bijna 3) werd even voor half 9 wakker, kroop bij ons in bed en dat was dat De oudste (4,5) hoorde ik rond 9 uur. Die ben ik eruit gaan halen en wassen& aankleden. Rond 9.15 waren we met z'n tweeen beneden (de jongste ging eerst met papa douchen). De schoenen waren weg! Die moesten we dus eerst gaan zoeken. Een logische plek zou zijn in het schoenenkastje, maar daar stonden ze niet Toen even onder/achter wat dingen gekeken om te kijken of ze daar waren. Nee, ook niet. Daarna deed ik net alsof ik een geniale ingeving kreeg: misschien stonden ze achter de bank ipv. ernaast waar ze neer waren gezet? En ja hoor, daar stonden ze Eerst leek het alsof de schoenen leeg waren, maar de pepernootjes zaten verstopt in de neus van de schoen Verder had m'n zoon wel door dat de wortel weg was en het bakje water ook. Maar dat het bakje zElf ook weg was, riep niet eens vragen bij 'm op whahaha M'n man was niet zo snugger om het lege bakje te laten staan Ik zelf heb er maar van gemaakt dat opruimpiet kennelijk ook langs was geweest en dat het bakje dan in de vaatwasser stond De jongste kwam uiteindelijk pas beneden toen ze klaar was met douchen met papa. Had de oudste gezegd dat ie niks over de schoenen mocht zeggen. Maar toen de jongste er zelf niet over begon, begon de oudste toch Toen ze het woord 'schoen' hoorde, ging er ineens een lampje bij dr branden en leek ze wel een overenthousiast Duracell konijn Toen zij erachter kwam was het inmiddels al 9.30 geweest Gut, die (voor)pret die ik zelf heb is echt ieder jaar weer onbetaalbaar Minstens net zo onbetaalbaar als de reactie van de kinderen haha. Ik stop overigens ook ieder jaar bij m'n (alleenstaande) moeder wat in d'r schoen. Blijft ook altijd leuk
Meestal in het weekend tussen 7.15/7.45 hij mag dan gaan lezen. Meestal ben ik toch wel om 7.30/7.45 wakker. Donderdag zou de wekker om gaan om 6.45 maar om 6.30 en was hij al wakker net als ik. Het aankleden schiet dan wel lekker op. Er zat een mini doosje knex in. Omdat we zo vroeg wakker waren had hij ruim de tijd om nog het voertuig in elkaar te zetten.