In mijn omgeving doet iedereen zijn schoenen uit dus die verwachting is niet vreemd hier. Als er visite komt die zijn schoenen aanhoudt ligt het aan de situatie en de persoon of ik er iets van zeg.
Uit (slippers/zomer of sloffen/winter aan.) P.s: aan bezoek vraag ik ze niet uit te doen dat is aan hun, ik dweil daarna we ff snel.
Hee is het alweer het seizoen voor dit topic? Ieder jaar schrijf ik hetzelfde, ik denk dat ik maar een tekstbestandje opsla voor de volgende keren : - wij hebben onze schoenen meestal uit - gasten mogen het zelf weten - no way dat ik bij iemand "gastenslofjes" ga aantrekken. Yek.
Meestal doe ik ze uit, want dat vind ik fijner. De kinderen vraag ik ook of ze ze uitdoen, maar het is geen vaste regel. Mijn vriend heeft soms zweetvoeten dus dan hoop ik dat hij zijn schoenen aanhoudt tot hij gaat douchen bezoek mag ook de schoenen aanhouden als ze willen. We stofzuigen elke dag en dweilen regelmatig. Verder eet ik niet van de vloer ofzo, dus het maakt niet uit als het een beetje vies is vind ik.
Aan of uit.. Maakt hier niet uit. Ik dweil wel een keer extra Met slecht weer (regen, hagel of sneeuw) gaan de schoenen wel uit. Geldt alleen voor ons gezin. Als ik visite krijg, dan leg ik een extra handdoek neer voor de schoenen goed af te vegen. Maar meestal worden de schoenen dan automatisch wel uit getrokken!
Schoenen uit. Gasten ook. Wie dat niet wil doen hoeft ook niet meer te komen de vlgd. keer. Ik vind dat echt enorm smerig. Met verjaardagen doe ik wel schoenen aan laten. Daarna ga ik direct dweilen en zelfs na de derde keer dweilen heb ik nog geen schone vloer. Dus ik kan nooit begrijpen waarom mensen hun schoenen aan laten. Zeker ivm kruipende baby wil ik schoenen gewoon uit. Ik vind die zweetvoeten vele malen minder erg dan al die miljoenen bacteriën, stukjes hondenpoep, teer, olie, bouwafval ed wat onder schoenen zit.
Ik loop met mijn schoenen aan door naar de bank en doe ze daar uit omdat ik dat zelf fijner vind lopen. Bezoek mag zelf kiezen wat ze doen.
Wij zelf wisselend. Boven altijd zonder schoenen maar beneden maakt het ons niet uit. Bezoek hoeft hier schoenen zeker niet uit. Zou raar op staan kijken als iemand hier zn schoenen uit trekt. Hou maar lekker aan hoor. Als ik iets erg vind zijn het zweet voeten of afdrukken van zweet voeten
Hier houden we onze schoenen gewoon aan. Ik poets wel een keer extra. Ik heb 1 vriendin die heeft dus van die sloffen voor mensen die op bezoek komen. Ik vind dat dus smerig. Heeft daar iemand met zijn/haar zweetpootjes in gezeten. Nee dank je. Als we daar dus naar toe gaan neem ik mijn eigen sloffen mee. En zeg ik niet dat ik stiekem ook snel door de tuin heen loop met die dingen als ik nog snel naar de kliko ofzo moet en het niet zoek om eerst schoenen aan te doen.
Boven schoenen uit, maar dat komt ook omdat we boven tapijt hebben. Beneden heb ik zelf schoenen uit en kinderen ook. Maar van visite vraag ik dat niet. Sterker nog als er visite komt trek ik vaak schoenen aan. Ik vind het zonder schoenen dan net alsof je niet helemaal aangekleed bent, en dus gek om zo visite te ontvangen. Overigens voor vaste visite/fam zoals schoonmoeder hebben we pantoffels gekocht omdat zij ook bovenkomt als ze eens op de kinderen oppast.
Zelf doen wij altijd onze schoenen uit in huis, visite mogen zelf kiezen. Ik zal nooit iemand verplichten om de schoenen uit te doen. Na bezoek van vrienden/familie doe ik altijd even dweilen en dan gaan onze eigen schoenen uit. Ik vind het stom om op mijn sokken ergens bij iemand op visite te komen, gelukkig is bij geen enkele persoon die ik ken een punt dat je je schoenen aan houd.
Precies hoe het me uitkomt. We hebben daar ook geen vaste regels voor. In de zomer loop ik het meeste op blote voeten (in huis en tuin). In de winter op sokken, sloffen (die heb ik nu nog niet) of schoenen, afhankelijk of ik nog de deur uit moet en waar ik zin in heb. Zoon loopt ook in en uit de tuin, dus lijkt me een gedoe om steeds zijn schoenen aan en uit te moeten doen. En ik vind het heel irritant als mensen hier hun schoenen uit doen. Dat vind ik iets heel huiselijks en niet alle visite is hier zo thuis. Vriendinnen van mijn kinderen zijn bv wel weer kind aan huis en dan vind ik het weer niet erg als ze hun schoenen uitdoen voor ze naar boven gaan. En zo lang we niet van de vloer hoeven te eten vind ik dat ook hygienisch zat
Zelf hebben wij altijd de schoenen uit, dit vind ik wel zo hygiënisch. De visite doet eigenlijk automatisch hun schoenen uit. Met verjaardagen of andere feestjes houden we trouwens wel de schoenen aan, dan is het de dag erna na het opruimen extra dweilen. Omdat wij vloerverwarming hebben, hebben wij geen sloffen in huis.
Wij dragen meestal geen schoenen in huis. Als ik ergens kom waar het gewenst is dat ik mijn schoenen uit doe, dan is dat helemaal prima. Beetje aanpassingsvermogen Ik zie niet in waarom je dan niet meer langs zou gaan? Of je moet enorme zweetvoeten hebben of heel lelijke voeten waar je je voor schaamt ofzo?