Hallo dames, Over 6 a 8 weken krijgen wij een nieuw "huisgenootje" Nu loop ik alleen al dagen na te denken over wat voor naam ik zal gaan geven, maar ik weet het gewoon echt niet. Het is een mannetje en echt een klein haantje de voorste. Weten jullie misschien leuke namen of weet iemand een site waar ze echt leuke kattennamen hebben. Ik heb namelijk al eens gegoogled, maar ben nog niet echt iets tegengekomen... Om dit schatje gaat het
Wat een schatje!! Kater van m'n buren heet Joep. Vind ik een super komische naam! De reden? Hij sprong met 4 pootjes tegelijk in de lucht: joepie, joepie!! Vandaar dat hij Joep heet
Onze poes heet Minoes, ik vind Minet ook een erg leuke naam In de straat woont een kater die heet Piet, verder vind ik namen als wij in het verleden hebben gehad voor poezen/katers: Octa, Bissa, Steffie, Zwartje, Asko, Miepie erg leuk
Wat een lief snoetje en mooie kleur heeft jullie kat! - Obie/Oby - Snoet Ik ben niet zo goed in namen verzinnen, vind zelf oby heel leuk
Tja er is vanalles mogelijk, zelfs vind ik een echte naam wel leker dan snoet of blacky en dat soort namen. De onze heten (2 dames ) Lara (inmiddels ietwat oudere theemuts) & Liza (doerak die stoer doet maar ook een schijterd is ). Lara komt van Lara Corft (tja mannen verzinnen wat he) en Liza omdat we er erbij vonden passen. Ik vond Tux, van Raket78, geinig bedacht!
Ik zou even afwachten tot hij iets doet waarvan je denkt van jaaa dat is het Ik heb namen voor mijn katten die passen bij de kat haha We hebben er 5\ Oudste scooby doo, ze is net zo benauwd als de echte haha en toch stoer. De tweede bliksem ziet eruit alsof de bliksem door zijn vacht stroomt. De derde screamer, omdat hij continu mauwt (screamt) haha De vierde duvel, omdat ze eruit ziet als een rood dakduiveltje en de vijfde Daysie omdat ze wit met geel is net als het bloempje.
tja onze katten zijn gewoon naar drank vernoemd beco= berenburg cola en ook omdat hij net zo schoonmaakt als mijn vaatwasser van het merk beko bailey =baileys
Ik vind de optie Tux helemaal leuk! Mijn vroegere katten heette Chivas en Muchu (die laatste is vernoemt naar het Draakje in Mulan)
We hebben een Princess. Een echte Diva. Een Tarzan. Omdat 'ie altijd in een deken aan het schommelen was en gewoon heel druk was. En een Kirby. Ze kirrde zooo erg toen haar oogjes nog dicht zaten. Verder hadden we een Wollie, zegt genoeg toch. Een Stitch! Die was net zo ontdeugend als die blauwe Stitch. En een Tiger. Was een lapjeskat. Geen idee waarom vriendlief hem zo genoemd heeft :S Wacht totdat het kleine frummeltje thuiskomt. Dan komt de naam zo te binnen schieten. (al vind ik Tux wel errug gaaf )
Wij hebben meestal Ierse namen voor onze katten. Onze overleden katten heetten Kieran en Rohan. Onze huidige katten heten James (niet Iers ok), Aiden en Logan. Onze Kieran leek wel een beetje op jullie katje (betekend kleine zwarte)