Playmobil herenhuis combineren met city life?

Discussion in 'Peuter en kleuter' started by Baileyy, Sep 18, 2018.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Baileyy

    Baileyy VIP lid

    Feb 12, 2012
    5,629
    1,443
    113
    Wie heeft het Playmobil herenhuis? Kan je ook de inrichtingen van het modern woonhuis erin zetten? Ja tuurlijk alles kan, maar is dat ook dan nog wel leuk?
    We twijfelen tussen het herenhuis en het moderne woonhuis voor mijn dochter. Het herenhuis is misschien wat handiger qua formaat neer te zetten in de kamer. Iemand nog tips?
     
  2. owly

    owly VIP lid

    Aug 19, 2013
    22,314
    10,281
    113
    Wij hebben geen playmobil (1 losse auto en een klein setje na) , heb gekeken naar beide huizen. Betreft formaat is het geen mega verschil. Wel erg jammer dat beide huizen bijna geen inrichting hebben en je die ook nog los moet kopen.

    Betreft hoe het er uit ziet is denk ik een persoonlijke keuze, de herenhuis vind ik persoonlijk veel mooier. Weet niet hoe je dochter is, is ze niet zo'n meisje meisje is het misschien te roze. Misschien toch eens zelf vragen.
     
  3. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    Apr 13, 2008
    23,137
    8,869
    113
    Wij hebben het grote woonhuis (5302), geloof ik. Wat mij betreft kan alles erin.
     
  4. ellessinia

    ellessinia Actief lid

    Nov 13, 2014
    499
    477
    63
    Wij hebben het kasteel en veel van city life en family fun (meubels en ook het vakantiehuis). Dochter combineert alles met elkaar, voor haar is een bed een bed en een stoel een stoel :). Dochter is net 4.
     
  5. Baileyy

    Baileyy VIP lid

    Feb 12, 2012
    5,629
    1,443
    113
    Dochter vindt het herenhuis mooi met dat roze. Maar ze wijst steeds de meubels van city life aan. Ik weet niet of die ook in herenhuis passen met de ramen en enzo, zoals bijv de keuken of badkamer ofzo.
     

Share This Page