Lastig had net die andere uit mn winkelmandje geknikkerd, word altijd gek van mezelf wat dit betreft. Pfft.
Haha vind je het ook zo frustrerend als je ergens een fout hebt laten staan. Ik wil dat ook altijd corrigeren terwijl dat voor de lezers volgens mij niet uitmaakt (allé, dat denk ik toch )
+1 Beide schoenen kunnen voor jongens en voor meisjes. Ze zijn neutraal genoeg om het met de kleding erbij te laten passen bij zowel jongens als bij meisjes.
HAHAH Nederlandse grammatica is niet mijn sterkste kant, maar slordigheid foutjes door te snel typen of niet nalezen, irriteren me mateloos omdat ik het niet (altijd) meer kan veranderen..
Het is mijn eigen topic hoor dames hahaha, zit niemand te verbeteren (dat zou ik nooit op die manier doen). Was meer een correctie voor mezelf hehe.
zou voor beide geslachten kunnen maar valt bij mij niet onder de categorie GOEDE schoen, het is echt een zomerpaartje, zonder enige vorm van stevigheid, goed voetbed of iets, dus zou ze niet te lang laten dragen.
Dank jullie wel dames! Heb besloten morgen even langs de winkel te gaan, even kijken hoe ik dat ga organiseren met 3 kleintjes, want wil even kijken 'rustig'. Neig meer naar de eerste, de 2de vind ik ook erg zoet eerlijk. Maar zoet, als in meisjesachtig, of als in kakkerig haha. Dat ga ik morgen bepalen. Nu maar hopen dat ze ze in de winkel hebben, hou niet van met de auto doen en reizen, elke x zo'n gezweet 3 kids in en uit.
Thank you xd24, ik ging met name nog meer twijfelen dan ik al deed door dat witte stukje boven de hiel. Lijkt net een beetje gekarteld (meisjesachtig haha).