Schoentjes maatje 16/17

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door stampertje, 17 okt 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Soraya

    Soraya Bekend lid

    30 dec 2006
    836
    0
    16
    Randstad
    Ik weet niet of ik het verkeerd lees, maar je reactie komt erg onaardig over. Het is goed bedoeld hoor!
     
  2. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.241
    7.283
    113
    Vrouw
    Brabant
    Nou inderdaad, het was alleen maar goed bedoeld...
    Schoenen met harde zool terwijl je kindje nog niet kan lopen, zijn dus geen goede schoenen... maar succes met zoeken en toch eigenwijs zijn (want dat ben je wel ;)).
     
  3. stampertje

    stampertje Fanatiek lid

    24 okt 2007
    3.086
    19
    38
    Mama
    Een dorpie
    Ik bedoel het ook niet verkeerd maar oké dan ben ik maar eigenwijs :D
     
  4. linda84

    linda84 Fanatiek lid

    3 sep 2006
    4.383
    36
    48
    Heb je wel eens de echte Zootjes geprobeerd ? die maak je vast rondom de enkel. Gaan niet zo makkelijk aan maar ook niet uit.

    Haha en eigenwijs ach dat zijn we allemaal wel eens. Al loopt mijn dochtertje nu 2 weken los en loopt heerlijk op haar leren slofjes. (zeg nou zelf je pantoffels zitten toch ook lekkerder dat stugge schoentjes )
    Al zal je het vast wel weten en niet willen horen maar het is het beste voor een voetje om zonder schoentje aan te leren lopen zodat de spier en pezen zich goed kunnen ontwikkelen. En dat staan dat komt vanzelf als ze eraan toe is.
     
  5. Yuntje

    Yuntje Bekend lid

    16 mrt 2007
    629
    0
    0
    Verpleegkundige
    Haarlem
    Inderdaad bij de prenatal!
    Laatst 'voetbalschoentjes' maatje 16 gekocht voor mn zoontje daar!
     

Deel Deze Pagina