hallo mn dochtertje kan staan en wil haar schoentjes kopen maar moet dit met een hele zachte babyzool of moet die steviger en met een flexibele zool??
Als ze nog niet kan lopen zijn slofjes met een zachte leren zool het beste. Schoentjes met een flexibele zool zijn pas geschikt als je dochter een aantal weken goed kan lopen.
Ik heb toen mijn zoontje begon te Staan en lopen. Shoesme babyproof gekocht. Toch een iets steviger slofje met extreem flexibele zool. Hij had ze aan en zette toen gelijk een paar stappen los haha.
Wat iedereen eigenlijk al zegt. Let op dat Shoesme babyproof klein valt dus als je twijfelt gewoon eentje groter passen. Vind de kleurtjes van dit seizoen weer erg leuk, succes met vinden!