Had iedereen er al over gehoord... Ben er gisteren voor gaan zitten... Wat een heerlijke tearjearker is dat zeg! tranen bleven komen, wat een mooi verhaal! En dan te bedenken dat de schrijfster van het verhaal pas 21 jaar was toen ze het schreef! Nog meer dames bij wie de tranen bleven komen bij het zien van de film of ben ik de enige emo-doos in ons gezelschap?
Ik heb even gekeken waar het over gaat, maar daar kan ik helaas niet naar kijken. Te verdrietig ( komt te dicht bij )
Ik had het boek al gelezen, was ook vreselijk janken... Heb vorige week de film gezien, en weer: vreselijk janken! Prachtig verhaal inderdaad!
Ik vond het boek al helemaal geweldig en hoewel de film op meerdere punten afwijkt van het boek, vond ik ook de film helemaal super... Het idee blijft hetzelfde, door de brieven en de sfeer van humor en intens verdriet, die zo in elkaar overgaan telkens, komen zowel in het boek als in de film super naar voren! Ik zag de film in de folder staan en ben er gelijk achteraan gegaan... Die MOEST ik hebben ! btw; het volgende boek van dezelde schrijfster, vind ik wat minder, iets te langdradig in het begin.
jaaaaaaa elke keer als ik de film kijk (en dat is haast wekelijks) ga ik huilen ik vind het zooooo mooi! Het boek heb ik ook gelezen en daar moest ik toen ook om huilen. Ik heb meteen een zwak voor Ieren
Ooow het is zo'n mooie film. Ik heb altijd wat met ieren/ierland gehad.. Mijn favo band, al 10 jaar, is de ierse boyband Westlife! Een van die jongens is getrouwd met Georgina...en Georgina heeft een zus die heet Cecilia...de schrijfster van het boek p.s. I love you De volgende link is een filmpje naar youtube, de film p.s I love you met een nummer van westlife (heeft mijn zusje voor mij gemaakt ) PS I love you - the rose
Ow ja..Heerlijke film zeg.. Ik heb m een paar maandjes geleden gezien..Had m gedownload..Maar echt een mooie film.. Wauw trouwens dat de schrijfster nog zo jong was..Sjappo..
Ik ben er zo benieuwd naar..mn vriendin heeft het boek gelezen en de film gezien en is er helemaal weg van...nu wil m helemaal zien!
Het boek is 1 van mijn favoriete boeken (de schrijfster ook trouwens) en de film is heel erg mooi, zowel bij het boek als bij de film erg zitten janken
Ik heb t boek al heeeeeeeel lang in de kast staan maar kom er echt niet aan toe om te lezen (net als een heleboel andere boeken ).Ik had de film wel willen zijn....helaas, ms komt ie nog een x
Dit is echt één van de mooiste films die ik ooit heb gezien. Het verhaal zit zo mooi in elkaar! En inderdaad het is echt een tranentrekker...poeh...
Ik vond het wel een mooie film maar eerlijk gezegd soms ook wel wat langdradig. Het verhaal vind ik erg mooi. een overleden vriend die opdrachtjes nalaat. Had gewoon het gevoel dat er meer uit gehaald kon worden uit de film bedoel ik. Het boek kon ik niet doorkomen. Vond hem erg langdradig.