hoi meiden ik heb nu ineens sins 2 dagen erge last van mijn darmen normaar 1 keer in de 3 dagen ontlasten en nu wel 3 a 4 keer per dag ook diaree zou dit komen door de groei van me baarmoeder heb al een flinke buik en morgen echo kijken voor misschien 2 kleintjes
hoihoi! ik heb bij elke groeischeut diarree, dus het kan heel goed met de groei van je baarmoeder te maken hebben, ook met 9 weken, toen had ik dat ook al en nu nog steeds bij elke groeischeut. spannend die echo, zeker als het er misschien 2 zijn! succes!
ik heb het eerste half jaar diaree gehad dus ik denk dat het vrij normaal is wat je nu hebt. nog steeds zijn ze erg gevoelig en kan ik het niet ophouden als ik eenmaal drang heb. ik vind het prima want niet naar de wc kunnen lijkt me 10 keer erger.
Haha... wees blij dat er wat uit komt . Ik had al last van obstipatie, en zodra ik zwanger was is dat alleen maar erger geworden. Zodra je zwanger bent gaan je darmen namelijk omhoog/verschuiven om plaats te maken voor je kindje. Dus het is heel normaal dat je er al zo vroeg last van hebt, volgens mijn verloskundige.