Wat lief van je schoonouders dat ze komen om te helpen, en zo te lezen ging dat goed, totdat schoonbroer en vrouw kwamen Dus ik zou er wat zeggen/of laten zeggen door je man, dat je schoonbroer en vrouw maar een andere keer terug komen! Want dit kan echt niet!! Want na een KS mag je al niet zoveel, en aangezien je nog 2 kindjes hebt lopen, is het veel te druk! Hopelijk staat je man wat dit betreft aan jou kant
echt wat van zeggen hoor, dit kan niet. ouders zijn er voor jou niet voor hun begrijpen ze da nioet kunnen ze gaan. klinkt hard maar denk dat dat het enigste is dat werkt in deze situatie. hun hebben ook geen respect voor jou waarom jij wel zoveel voor hun?
Het is makkelijk gezegd misschien, maar ik zou er toch iets van zeggen. In ieder geval eerst met je man je ergernissen bespreken en de zijne wellicht en dan kan hij het zeggen bijvoorbeeld aangezien het zijn ouders zijn. Die ouders zullen het misschien liever uit zijn mond horen. Het zal wel moeilijk zijn, maar beter nu erover praten dan het allemaal voor je houden en een naar gevoel eraan over houden. Ikzelf moet er niet aan denken zoveel mensen in mijn huis (past trouwens ook niet haha), en al helemaal niet mijn schoonfamilie pfff. En al helemaal niet nadat ik pas ben bevallen, maar goed, iedereen denkt daar anders over. Ik vind het knap van je dat je die mensen in je huis laat verblijven hoor.
Oh meid wat een huis vol heb je zo vlak naar je ks. Wat ik uit je verhaal opmaak is dat allemaal prima verliep totdat je zwager en schoonzus arriveerden. Ik zou gewoon er even lekker voor gaat zitten een een boodschappenbriefje maken, route beschrijving erbij en zodra ze vragen wat gaan we vandaag doen ze dit onder de neus schuiven.
Als je man er niets van wilt zeggen tegen zijn broer en vrouw, dan moet je het heft in eigen handen nemen. Je hebt een verantwoordelijkheid naar jezelf toe om je lichaam zich te laten herstellen en om mentaal ook te kunnen wennen aan de nieuwe gezinssituatie. Praat er met ze over, bijvoorbeeld na het eten als de kinderen in bed liggen.
even je mond open trekken meid dit kan niet hoor.. ze maken gebruik van jou gast vrijheid en jij hebt de zorg nu hard nodig. nee nee dit kan niet dan maar hard ,ze zoeken het maar uit en gaan maar naar een hotel inclusief eten.
lastig lastig dit. Je bent misschien ook bang om mensen voor het hoofd te stoten??? Ik zou ws ook voor de makkelijke weg kiezen en het je man laten zeggen, anders krijg je weer dat het de hormonen zijn En ik zou naar je schoonouders toe wel duidelijk maken, dat dit niet voor hen bedoelt is en dat je ontzettend dankbaar bent voor de hulp. Dat kun je dan misschien nog even apart tegen hen zeggen.
en ik bedenk mij nu ineens, als jij ziet dat je souders het ook moeilijk lijken te vinden omdat zij in tweestrijd staan, kun je misschien het gesprek samen met hen doen. Misschien is het voor hen makkelijker om zoiets te zeggen.
Ik zou je man ze laten vertellen dat dit niet de bedoeling is. Vind het nog knap dat je je mond nog hebt gehouden, ik zou daar echt niet tegen kunnen hoor. En geen hints geven, maar gewoon duidelijk wat je ervan verwacht. En inderdaad, wel even laten weten dat dit dus niet voor opa en oma geldt.
Ik zou er zeker over praten. Je schoonouders zijn niet voor niks gekomen, en ik zou hun zeker duidelijk maken dat het geen probleem is dat ze er zijn, maar dat je van te voren duidelijk had gemaakt dat ze zich zelf moesten vermaken. Maar ja dit is misschien makkelijker gezegdt dan gedaan...