hoi dames ik zit met een vraag ik ben nu 37 weken zwanger van ons 2de wondertje en bij ons eerste zoontje heb ik lage rug/been weeen gehad nu heb ik sinds 3 dagen heel erg last links van mijn onderrug en het trek door naar mijn bil/been kan dit een aankondiging zijn dat mijn bevalling binnenkort gaat beginnnen hij ligt al helemaal vast dus hij is al helemaal ingedaald
Ik heb het ook sinds een aantal dagen, vooral als ik even wat gedaan heb.. Ik ben nu 36+2 wkn zwanger en onze kleine is ook ingedaalt en ligt vast. Of het een naderende bevalling aankondigt durf ik dus niet te zeggen, denk zelf eigenlijk dat het een beetje protest van de bekken is. Maar wie weet?? Succes nog!!
Ik herken de soort pijn die jullie omschrijven. Of de kleine helemaal is ingedaald weet ik niet, t voelt wel zo. Vastliggen zal ze zeker wel niet doen. Eigenlijk ga ik er van uit dat het bij de bekkenklachten hoort icm het indalen. Een vooraankondiging van de bevalling is het in mijn geval hopelijk niet!