Las dat ergens en moet zeggen, werkt prima. Alleen ik mis die frisse net gewassen was geur zo. Zou ik er een druppeltje etherische olie oid aan toe kunnen voegen voor de geur?
Ook al in een ander topic geplaatst maar schoonmaakazijn is erg slecht voor je machine. Dit vreet op de duur leidingen en rubbers weg. Als je azijn wil gebruiken moet je natuurazijn gebruiken.
Ah... Moest t natuurazijn zijn. Niet goed onthouden (m'n hoofd werkt niet zo best momenteel). En dat is niet slecht voor de rubbers? Dat bestaat weer niet in 'smaakjes' als lavendel natuurlijk... Toch maar weer aan de wasverzachter dan denk ik.
Natuurazijn ruikt minder sterk in de was dan schoonmaakazijn. Als je er net wat minder in doet dan je met wasverzachter gewend bent dan ruikt het gewoon fris. Natuurazijn is trouwens ook geschikt om bijvoorbeeld je waterkoker of koffiezetapparaat te ontkalken.