Hoi dames, ik heb het al geprobeerd op te zoeken via het zoekscherm, maar dat lukte me neit zo goed. ik ben even benieuwd wat mijn afkorting op mijn zwangerschapskaart betekend, en welke afkortingen er nog meer zijn en wat die dan betkenen. mijn afkorting is cbbb het staat in het vakje van de ligging, dus daar zal het wel mee te maken hebben lijkt me, en ik weet oo kdat de kleine nog niet in ingedaald maar wil graag weten wat het precies betekend haha, en wat de andere afkortingen dus kunnen zijn die daar kunnen komen te staan. alvast bedankt!!
Wat Belize zegt. Cbbb = hoofd bewegelijk boven bekken Dat wordt straks als de kleine indaalt Cbib = hoofd bewegelijk in bekken
Okee dames dankuu en het blijft altijd dan cbib..dat het bewegelijk is in bekken of kan het ook vast liggen?? haha misschien domme vraag hoor
Het gaat uiteindelijk ook vast liggen. Daar is ik zo de afkorting niet van.. Cbib heb ik trouwens ook nooit gehaald bij de VK controles. De kleine is ergens de laatste 24 uur, maar vermoedelijk tijdens de bevalling pas ingedaald..
Tip: klik in het menu bovenaan op zwangerschap, dan kun je kiezen voor de uitleg van de kaart met alle afkortingen
Bij mij zie ik helemaal niet het woordje "ligging" op mn kaart. Wel opmerkingen, maar daar staat nog niks. Wel zei mn vk donderdag dat de kleine al aardig laag in mn bekken ligt.
Ik zag dat er op mijn kaart ( van 2 jaar geleden) bbbi ipv cbbb gebruikt werd.. Bewegelijk Boven Bekken Ingang.. Dus de notatie hangt nog een beetje af van je VK