Mijn vriend en ik zijn nu 3 maanden bezig met kindjes krijgen. De 1e 2 maanden gingen niet zoals gepland door omstandigheden. Nu heb ik dus de afgelopen 3 weken mijn vruchtbaarste periode in de gaten gehouden. En de dokter heeft mij de data gegeven wanneer het beste moment was om lief voor elkaar te zijn (we zijn altijd wel lief voor elkaar hoor, hahha).... Dat was dus 4 dagen geleden. Maar ik ben er verder niet echt mee bezig. Maar vandaag viel mij op dat ik zo'n last heb van mijn onderbuik. Echt zo'n zeurderig gevoel. En zelfs als ik ongesteld moet worden heb ik daar geen last van. Ik wil mijzelf geen hoop geven door een beetje buikpijn. Maar nu hoorde ik laatst van een aantal vriendinnen dat ze het voelde dat ze zwanger werden. Een aantal dagen na de daad ze dachten dat ze ongesteld moesten worden, etc..... Maar is dat te voelen? Ik wacht in ieder geval op mijn dag af dat ik ongesteld moet worden.... Maar ben er zo benieuwd naar of dit nu mogelijk is?
Ja hoor dat is zeker te voelen, tenmiste bij mij is het bij deze zwangerschap ook zo gegaan! Ik ben heel onregelmatig ongesteld en ik was dat zo zat, dat ik tegen mijn vriend zei, als ik deze maand niet zwanger ben ga ik de pil weer gebruiken, had ze zelfs alweer gehaald! Maar op de één of andere rare manier wist ik dat ik die maand (maart) zwanger zou worden, heel apart natuurlijk, ik was er zo erg meebezig, met weer site's opzoeken (zo heb ik deze site ook ontdekt) en weer naar babydingetjes in de winkel kijken, ik wist dus echt al (natuurlijk niet met zekerheid, want toch wil je het eigenlijk nog niet echt helemaal geloven) voordat ik uberhaupt mijn vruchtbarendagen had dat ik zwanger was! Maar pin je er niet te veel aanvast hoor, niet bij iedereen gaat het zo, hè, maar het kan dus zeker wel! Succes met testen!
Ik heb nu ook het 'gevoel' dat ik zwanger ben. Gewoon een soort gevoel. Ik heb een vreemd gevoel in mijn buik wat ik niet ken, ik kijk meer naar baby spullen (die zie ik nu ook ineens overal), ik voel mij gewoon anders. Maar ja het blijft afwachten.
Ik geloof er eerlijk gezegd niet zo in. Ik vermoed wel als je zo onregelmatig bent dat je niet weet wanneer je ongesteld gaat worden. Dan kan je namelijk al een tijdje in verwahting zijn en verschijnselen hebben. Echt verschijnselen kan je niet hebben voor de innesteling en die vindt pas circa 7 dagen na de bevructing plaats.
Ik heb een paar keer gehad dat ik dacht "ik kon nu wel eens zwanger zijn"... Helaas was dat niet zo... Ik weet niet goed of ik er in geloof.. Ik hoop natuurlijk dat je zwanger bent Liefs An
Ik wist pas op mijn gevoel dat ik zwanger was toen ik echt 1 dag overtijd was. Ik hield temp bij, dus ik wist wanneer eisprong was, en dat ik normaal daarna binnen aantal dagen ongesteld werd. En deze keer dus niet. Heb al eerdere keren tijdens de cyclus wel gedacht van "zou het" maar het was echt helaas elke keer niet zo.
volgens mij is het verschil heel moeilijk in te schatten; ik wil het ook heel graag maar voel je echt dat je zwanger bent of wil je het zo graag zodat je bij elk krampje, elke dag overtijd denkt te voelen dat je zwanger bent? ik heb geen ervaring, ik ken het verschil dus niet. vind het ook erg moeilijk..
Bij mij is het echt zo geweest hoor, ik had ook geen verschijnselen, het was mijn gevoel die zei, ik word deze maand zwanger! En achteraf gebleken had ik dat gevoel echt al een tijdje voor mijn innesteling! De verschijnselen kwamen later pas, maar waarom geloof jij er niet in dat iemand dat gevoel kan hebben, daar kan toch niemand over oordelen of ik dat voel of niet!?!
heel vreemd maar ik heb het gevoel nu kreeg dat na het klussen iets in me zegt dat ik zwanger ben deze maand tijdens het einde van het klussen voelde ik namelijk voor het eerst de zaadcellen binnenkomen echt heel erg vreemd dat had ik maar 1 keer eerder gevoeld en dat was de dag dat ik zwanger raakte van mijn eerste kind toen zei ik het ook dat ik zeker wist dat deze keer raak was
Ik geloof daar wel in. Ik wist van de eerste dat ik zwanger was vanaf dag 1. Dat was gewoon een gevoel, een weten. En dat bleek ook waar. En bij deze wist ik het ook, weer dat gevoel, dat weten, zowat zeker weten. Heel veel succes in elk geval, voor alle wachtende op de NOD
Ik heb nu ook het gevoel dat ik zwanger ben... Zaterdag is m'n NOD, maar misschien gooi ik er morgenvroeg al een testje tegenaan
Lieve Kulleke, Nou ik ben er deze keer ook weer van overtuigd. Waarom? Don't ask me! Gewoon het gevoel dat het raak is dat we mama en papa gaan worden. De vorige keer dat ik zwanger was en ik liep tegen mijn NOD aan ging ik expres in een witte broek of rok lopen omdat ik de overtuiging had dat ik toch niet ongesteld zou worden haha. Maar ok nog een klein weekje te gaan en dan weten we het zeker.... ik denk het al zeker te weten maar ik bedoel met een testje Wel grappig de dag dat ik kan testen zijn we precies een half jaar getrouwd dus het zou een leuk cadeautje zijn Succes en hou je gevoel vast! En denk positief! Liefs, Gaby
Ik slik al jaren geen pil meer, wij deden het buiten de vruchtbare periode (ken mijn lichaam zeer goed) . Begin sept besloten we voor nummer 2 te gaan en dat besluit namen wij ten tijde van mijn vruchtbare periode. Dus gelijk aan de klus. En meteen zwanger . Dus gelijk in de eerste ronde.
ik heb nog steeds het gevoel dat ik zwanger ben maar tis heel dubbel eigenlijk want wat als het niet zo is is het toch vreemd dat ik dat gevoel heb ik heb het ook tegen mijn vriend gezegd en wil hem niet weer teleurstellen (heb nogal wat kwaaltjes gehad afgelopen maanden) ik weet niet ik voel me op zich niet anders dan anders kan het ook niet beschrijven waarom ik denk dat ik zwanger ben ja de seks is anders misschien dat het daarom is dat ik dat denk ik weet het ook niet tis in elk geval erg verwarrend de sympthomen die ik heb heb ik normaal als ik ongi word ook wel pijnlijke borsten enzo al zijn ze nu pijnlijker en komt er wittig vocht uit mijn tepels en lopen er dikke aders over mijn borsten heen ik weet het niet hoor het gevoel blijft in elk geval
Ik wist ook dat het gelukt was, en dat terwijl het de eerste ronde was. Ik kon het nog niet echt geloven want ik had net mijn spiraaltje er uit laten halen en had geen idee wanneer mijn vruchtbare dagen zouden zijn, want ik had geen cyclus en toch wist ik op een gegeven moment dat ik zwanger was. Mijn man zei het ook al vrij snel. Ik weet dat ze zeggen dat je pas na zoveel dagen verschijnselen kunt hebben en zo, maar ik voelde het echt al heel snel, wat een ander ook zegt Maar ik denk ook dat je het je zelf kunt aanpraten of dat je je anders kunt voelen terwijl het dan toch iets anders is....... Ik hoop dat je gevoel je niet in de steek laat!
Ik weet niet of ik op me gevoel zou kunnen vertrouwen misschien raar. maar ik voel me nu wel degelijk anders dan normaal. ik denk dat het door ontpillen is. maar worden je borsten groter van het ontpillen. Die van mij zijn nu zachter, iets groter en staan wat meer gespannen. heb dit nooit als ik ongi moet worden zie het wel. me gevoel heeft me al een paar x flink in de steek gelaten. maar dat is voor iedereen anders natuurlijk succes xx jessey