Als me schoonouders hierbij in komen wonen? Dan verhuis ik. Nee hier echt niet. Me eigen ouders zou nog kunnen, hoewel ik op me privacy gesteld ben.Maar denk niet dat vriendlief dat leuk vind. Dus nee ik zou het niet doen.
Tja, in Spanje is het nou eenmaal vrij normaal dat ouders op latere leeftijd bij hun kinderen intrekken. Wat dat betreft zou het geen verrassing voor je hoeven te zijn. Hoort bij het pakket van voor- en nadelen van een Spaanse man hebben, laten we maar zeggen . Als je in Nederland had gewoond met een Nederlandse man, zou het een ander verhaal zijn. De verwachtingen zijn dan ook voor iedereen anders. Duidelijk een cultuurverschil dus. Edit: ik zou er zelf niet om staan te springen, maar ik zou dus wel akkoord gaan als mijn man dit graag wil.
Ik zou het eigenlijk niet weten wat ik zou doen als z'n moment zou aanbreken. Wij hebben wel een tijdje mijn vader bij ons in huis gehad. Maar dat was maar voor een paar maandjes. En toen hadden wij ook veel meer leef ruimte. En mijn sm heeft mij in huis genomen toen ik het thuis niet meer trok. Ik denk dat het er ook echt aan ligt hoe de verzorgings tehuizen en de zorg zelf dan is. En of wij zelf ook de tijd hebben om de zorg op ons te nemen.
Verander schoonouders in schoonvader en je hebt mijn antwoord. Ik moet er echt niet aan denken. We zijn laatst een midweekje weggeweest met schoonvader, en wat heb ik me geergerd zeg. Ik vind het echt een lieve man, maar na een uur ben ik er al klaar mee Mijn vriend zou dit trouwens ook niet willen.