Hoe doen juliie dat met de boodschappen? Ik heb geen rijbewijs en doe de boodschappen dus lopend of op de fiets. Nu vind ik de fiets best zwaar als daymian er ook nog bij op zit en ik ben laatst gevallen (niet hard, maar wel erg geschrokken). Als ik lopend boodschappen doe, doe ik dat zoveel mogelijk als ik een gastkindje heb die in de wagen zit, dan hoef ik de tas niet te dragen. Nu zat ik erover te denken om zo'n boodschappentrolley te kopen. Is dat een handige optie? Graag jullie mening. Liefs doris
Ik neem de buggy mee, 2 tassen aan de handvatten en de plek onder de buggy en desnoods loop ik nog een x, ik woon gelukkig heel dichtbij het winkelcentrum.
Ja met kinderwagen of trolley Of winkelwagentje mee naar huis als je niet te ver woont van de winkel? Of eens per 3/4 weken de zware dingen met de auto (familie/vrienden?) en dan af en toe kleine dingetjes halen lopend/fiets?
Hier doe ik de boodschappen met de fietskar, past een boel in . En is het echt teveel voor een verjaardag bier enzo ga ik naar een winkel die bezorgt
Ik heb idd een trolley. Ziet er niet uit maar dat boeit mij niet ideaal als je lopend boodschappen doet. Er op mijn fiets heb ik een bakkerskrat dat scheelt ook!
Elke dag met de fiets.. laat het ook vaak bezorgen, omdat ik niet zwaar mag tillen.(al het drinken van een week bijv )
Ja zo'n trolley is best handig! Ik vind het er ook afschuwelijk uitzien, maar je kunt er veel in kwijt en je loopt niet onwijs te sjouwen..
Mn man doet op zaterdag de grote zware boodschappen en daymian zit niet meer in de wagen, die loopt gewoon mee. Al die dingetjes die ik door de weeks haal wegen toch meer dan ik dacht. Ik doe door de week ook gewoon boodschappen zodat we er iig even uit zijn ook al is het slechter weer en daymian kan zo bijna iedere dag even lekker een stuk rennen over het gras van de speeltuin en vaak even spelen. We maken er dus ook een gezellig uitstapje van. Ga morgen denk ik zo'n boodschappentrolley kopen, wel zo makkelijk. Liefs doris
Ik heb ook zo'n trolley. Ziet er niet uit maar het is ideaal! Grote boodschappen doe ik met manlief samen met de auto.
Twee winkels (Aldi en Spar) op 5 minuten wandelafstand. Ik neem een grote rugzak mee en indien nodig nog 2 plastic zakken. Maar ik draag gewicht liefst op mijn rug. Als er veel mee moet of dingen zoals melk of kattenvoer of aardappelen, dan gaat mijn partner mee. Of dan stopt die es een enkele keer met de wagen (na zijn werk bijvoorbeeld). Zo'n trolley is hier al ter sprake gekomen, maar het blijft bij een gedachte.
Je hebt tegenwoordig van die duwdingen met boven en onder een krat... wil er eentje voor mijn moeder halen.
Ik heb ook geen rijbewijs en voor de grote boodschappen gaat mijn man. Wellicht iemand die je af en toe kan vragen mee te gaan? Verder doe ik dan boodschappen met de kinderwagen. Mandje onderin en aan de duwbeugel kan ik nog een tas hangen. Een boodschappentrolley en een kinderwagen/buggy tegelijk duwen/trekken lijkt me niet makkelijk. Wellicht anders idd zo'n kar achter je fiets.
Mijn vader deed dat vroeger altijd met een fietskar. Nu lopen wij ook wel eens met de bolderkar op en neer.