De huistelefoon klok in gesteld op de wintertijd, maar nu gaat de klok elke keer als wij gebeld worden weer een uur naar voren. Erg lastig aangezien ik wekker ook op de huistelefoon heb staan, dus wij zijn al een aantal keer een uur eerder wakker gemaakt . Wij hebben dit nog nooit gehad, Ziggo en een Siemens gigaset huistelefoon. Nog meer mensen met dit probleem? Zo ja hoe kan ik dit oplossen??
Mijn man ( die er meerdere geïnstalleerd , VoIP etc.) vermoed dat er een automatische tijdzone aanstaat. Die naar handmatig zetten en alle automatische dingen nakijken. Van gigasets kan je de gebruiks aanwijzing downloaden. Succes !
Bedankt voor de tip! Ik heb het vanmiddag gedaan en toen met mijn mobiel gebeld naar de huistelefoon en hij blijft nu op de goede tijd staan.