Bij allemaal tot het einde sex gehad soms nog dezelfde dag van de bevalling. Bij de eerste duurde het een 8 dagen.. Bij de tweede 6 dagen en bij de derde was het 3 dagen na de bevalling alweer sex.. Netjes met condoom wel en gelijk naspoelen onder de douche voor het infectie gevaar.. Groetjes.
Wat fijn om allemaal te lezen! ik merk dat ik veel minder zin heb! ik vind op de rug liggen meestal het fijnst, maar nu dus helemaal niet, ik vind het allemaal een beetje ellende...
Tot het einde, dus de dag voor mijn inleiding, hebben we gewoon seks gehad. Na de bevalling na 3 wk weer ivm grote knip. Had eerder wel zin, maar toen was het nog pijnlijk hehe.
Alle drie mijn kinderen kwamen vrij snel na een vrijparty ter wereld. Alle 3 met 40 weken. Goeie weeën opwekkers bij mij haha!
Zo na drie dagen alweer? Moest er toen echt nog níet aandenken en dat "mag" toch helemaal niet zo snel ivm de baarmoedermond die nog open staat en ivm het vloeien. Ik sta er eigenlijk wel an te kijken hoe snel iedereen het hier na de bevalling doet.
Tot ik bevallen ben. Zou niet meer weten hoelang, maar in ieder geval tot het einde Voor het eerst weer na de bevalling was volgens mij een week of 5 daarna, toen was het vloeien weg dacht ik, helaas kwam het daarna toch aldoor weer terug. Je mag in principe weer intiem zijn als het vloeien gestopt is.
Wow wat hebben jullie mannen een mazzel zeg! Ik ben nog maar kort zwanger en begin nu pas weer een beetje zin te krijgen. En ik heb lief ook al gewaarschuwd dat hij de eerste 6 weken na de bevalling maar lief voor zichzelf moet zijn..
Moet zeggen bar weinig voelde me heel schuldig naar m'n man maar ik voelde er echt helemaal niks voor en maakte me (heel irrationeel en dat wist ik maar kon het niet uitschakelen) toch zorgen dat het onprettig voor de baby zou zijn. De laatste weken wat meer, ook in de hoop dat het wat opstart haha maar helaas tot nu toe geen resultaat
Seks zwanger kan prima echter na de bevalling gewachten tot wond genezen was en daarmee bedoel ik de baarmoeder dat duurt tot jr stopt met bloeden of minmaal 4 weken maar goed ik had een totaalruptuur en mocht zoiezo 3 maandrn niet, we hebben extra gewacht omdat het nog niet goed voelde denk 4 maanden ofzo. Boeide ook niet zo want we waren zo bezig met ons nieuwe leven en kindje, we hadden andere prioriteiten, bij de tweede na 2 maanden ofzo torn had ik geen hechtingen en bloedde ik maar 3 weken maar waren ook gewoon lekker met iets anders bezig hihi
jeetje wat vloeien sommigen maar kort. bij de eerste tot ongeveer 20 weken zwanger sex gehad. ik had er helemaal geen behoefte meer aan vond het maar helemaal niks. na de bevalling heb ik dik 5 weken gevloeid toch heeft het nog in totaal 3 maanden geduurd voordat ik het weer aan durfde (hechtingen, gekneusd van binnen door schouderdysplasie) bij de tweede hebben we denk tot zo'n 27 weken sex gehad. toen zat mn buik echt in de weg en had ik er ook geen zin meer in. na de bevalling wou ik meteen wel weer haha maar heb weer zo'n 5 weken moeten wachten. nu zwanger van de derde en kan er geen genoeg van krijgen hahahaha. wil het zo lang mogelijk blijven doen aangezien het ook goed werkt om de weeen op gang te brengen. en hoe het straks na die tijd zal zijn dat moeten we afwachten. de eerste keer na de bevalling vond k beide keren heel spannend net alsof het echt de eerste keer is. mijn partner vond het beide keren geen probleem dat we het niet meer deden. hij is wat dat beterft niet een standaard man. ik wil vaker als hij haha
Bij de eerste na 7 weken niet meer vanwege ernstige rugklachten. En nu is de laatse keer geloof ik ook 'the making off' geweest Eeerst was ik te moe, en nu lijkt er steeds iets anders te zijn. Zoonlief wakker, maagzuur, te moe, hij te moe, etc. We zien wel of we dr nog aan toe komen. Moet eerlijk zeggen dat mijn behoefte een stuk minder is nu ik elke avond de kleine voel. Heel andere gedachten en gevoelens zeg maar. Bij de eerste heeft het bijna een half jaar geduurd na de bevalling. Ik heb een inwendige bloeding gehad waardoor zitten nog maanden pijnlijk was. Was er dus ook niet zo happig op om daar nog andere activiteiten te proberen. En daarbij maken de gebroken nachten het ook niet makkelijker. Als we een paar minuutjes over hadden in bed wilden we die meestal gebruiken om nog even te slapen.
Hebben jullie ook zo'n harde buik na (en soms tijdens) de daad? Sowieso heb ik die snel, maar vind dat toch een storend iets. Totaal niet romantisch enzo .
Hier tot nu toe in de zwangerschap misschien 5x gedaan. Libido bij ons beide is niet superhoog (bij mn man wel wat hoger) en nu dus nog lager. Ik voel me nu ook niet bepaald aantrekkelijk en mn man vind een zwangere buik ook niet heel sexy (hij vind het wel mooi maar nou niet opwindend). Toevallig vorige week nog. Bij onze zoontjes hebben we het zodra mn buik wat dikker werd ook niet meer gedaan en pas een paar maanden na de bevalling weer. Wat zijn er hier veel mensen die lang doorgaan en ook snel na de bevalling weer van de partij zijn! Zeker na de bevalling stond mn hoofd er echt niet naar.
Hier ook harde buiken.. maar dat komt dan doordat ik klaarkom. Het weerhoudt me niet moet ik zeggen. Bij de eerste hadden we seks tot de 30 weken denk ik zoiets. Bij 31 weken ging ik vloeien dus sinds dat gebeurde uiteraard niet meer gedaan. Nu doen we het nog steeds, mijn libido is ook best wel hoog moet ik zeggen.
Dit is onze eerste, tot nu toe gewoon 2 tot 3 x per week, voelt nog steeds lekker (28+3 weken zwanger)
Hoi meiden, Vanmiddag hebben manlief en ik seks gehad. Ik heb eigenlijk altijd dat ik daarna een 'zwaar gevoel' in m'n buik heb/steken in de buik, ook al ben ik niet zwanger. Nu had ik dat vanmiddag na de tijd ook, een zeurderig, stekerig gevoel in m'n buik. Ben een uur na de tijd wezen douchen en daarna niet weer naar de wc geweest, tot net... Tot mijn grote schrik zag ik bloed in m'n inlegkruisjes, voornamelijk slijm met bloed vermengd, maar ook gewoon echt rood bloed in m'n inlegkruisje. Ik ben zo bang! Kan dit nog van vanmiddag van de seks komen? Ik heb namelijk direct na de tijd geen bloed gezien en nu ineens wel! Sorry, het is een beetje een genante vraag, maar ik ben echt zo bang!
Straks even je verloskundige bellen Elleke! Je hoort het vaker, bloedverlies na de sex. Ik heb het rond de 9 weken ook gehad, maar dan vanwege moeilijke stoelgang. Ik schrok ook heel erg, en kreeg een echo. Er bleek niets aan de hand, het vloeien was ook na 2 dagen of zo over. Sterkte! Wat betreft het topic, wij hebben ook nog steeds sex. In de 1e weken durdfden we allebei niet echt, maar sinds de 8 week of zo weer wel. Ik was eerst nog een beetje onzeker of hij me nog wel aantrekkelijk vond met die buik en extra kilootjes Hihi, maar daar hoef ik me niet druk om te maken. Met name de groeiende cup maat is erg interessant
Hier ook steeds minder... Kan me niet meer concentreren want kindje stampt lekker mee Vriendlief merkt het niet maar als ik er over zou beginnen is de zin ineens weg! Voel ook dat het allemaal zo opgezet is vanbinnen, vinden niet echt het goede standje meer...